• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: a střed rozsahu je co?
    JACOB
    JACOB --- ---
    SOTD: Vubec nerozumim otazce
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    POZITRON: mimozemšťani
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HWLLFFRDD: a jak je mozny, ze u me slysis vic nez u sebe a ja u tebe min, hm?
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    RANDOM_NIGHT: zjistila jsem ale, ze zalezi na repracich, u pritele na notebooku slysim min veci nez na svym... takze je otazka, jak vypovidajici ten vysledek vubec je... a vzhledem k tomu, ze nase stroje jsou jeden starsi kram nez druhej...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    RANDOM_NIGHT: ehm, tak jsem zahlasoval že do 17 kHz, ale pak mě napadlo si změnit basy na reprácích a najednou jsem slyšel do 20 kHz
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Hmm ok
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    A mam slyset porad to piskani a nebo i ten sum okolo?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    RANDOM_NIGHT: jak mam mit nastavenou hlasitost? a jak je to se sluchatky?
    DIOM
    DIOM --- ---
    RANITOMEYA: 20-21 jsem v pohodě slyšel..až u 22kHz jsem měl velký problém, ale nakonec jo..určitě :)
    RANITOMEYA
    RANITOMEYA --- ---
    RANDOM_NIGHT: Je vůbec možný těch 20+ kHz slyšet? Nejsem si jistej, jestli jsem si ten vjem teda už nenamlouval spíš. Já měl zato, že lidský sluch je schopen slyšet do 20kHz.
    Nad 17 už jsem teda měl docela problém.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    RANDOM_NIGHT: ja ti zavidim, ale holt tech dvacet let s walkmanem je asi znat.
    KBN
    KBN --- ---
    SOTD: chybí odpověď "možná"

    (tím myslím že bych z toho žádné emoční pocity neměl)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: co odpověď ne, mám proto ze sebe špatný pocit?:)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    87HIGHFLYER: ze zoologickeho hlediska dava celkem dobre...akorat teda kdyz jsem si to dogooglila tak bych si asi tu zoologii mela zopakovat...odpovedela jsem dobre, ale teda mela jsem pocit, ze oba jsou samostatny mnoziny...mno nic.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    SOTD: tak pointa celeho toho prispevku, posledni vety vcetne, byla v tom, ze dokonalou kruznici nelze sestrojit, jelikoz fyzicka realita ma sva omezeni. Vzdy to bude analogie k nejakemu matematickemu (abstraktnimu) konceptu. Tedy ani zadna akce, kterou bys provedl na mediu, kde je tahle kruznice nakreslena, nemuze tenhle ideal ovlivnit.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    87HIGHFLYER: 'Existuje množina entit, nazývaných "pes"; Existuje množina entit, nazývaných "vlk"; Je pravda, že vlci jsou podmnožina psů?' Co na tom nedává smysl?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    87HIGHFLYER: Autor s největší pravděpodobností zjišťuje, zda si někdo myslí, že se vlci podřazují do neexistující čeledi psů.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: Otázka nedává smysl
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    no já tvrdila že kružnice to je v obou případech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam