• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ALESH: Jak píšeš, že někdo bydlel vedle cikánů a nevyspal se, případně ho někde okradli, přece neznamená, že to platí pro všechny; ne, neznamená, ale je to osobní zkušenost, na jejíž základě se budu rozhodovat dále a budu chtít omezit, aby se to opakovalo. Ty takovou zkušenost (zkušenosti) mít nemusíš, já nebo někdo jiný ano, proto se budu rozhodovat tak, jak se rozhoduju. Není to tedy ani tak nenávist, jako ostražitost.
    ALESH
    ALESH --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: treba nacky odsuzuji proto, ze se pridali do hnuti, jehoz zakladni myslenky jsou prokaztelne rasisticke, homofobni atd. Kdyz je nekdo nacek, tak si to vybral, on se tak nenarodil. Narozdil od blondyny, cikana nebo homosexuala. A presne jak pises, nemam rad skatulkovani a plati to i o cyklistech, policistech atd. Netvridm, ze jsem se nikdy v minulosti neprovinil proti tomu co jsem napsal a rozhodne bych nesrovnaval napr vtipkovani o hipsterech (kteri si to byt hipstery vybrali sami) s rasistickymi nadavkami, to proste to same neni. Ze nekdo bydlel vedle cikanu a neyspal se, pripadne ho nekde okradl, prece neznamena ze to plati pro vsechny. A jakkoli je odsuzovat jako celek, je proste hnusny vuci tem tolerantnim a nikdy jsem nepochopil, kde se v lidech bere tolik nenavisti, ze to delaji.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ALESH: zamysli se někdy nad tím, jestli jsi škatulkoval někdy lidi Ty: blondýny, policisty, židy, nácky, řidiče, cyklisty, hipstery, emo... je to to samý a většinou to vychází z vlastní zkušenosti; pak si přečti svůj post a pokud jsi bez viny, hoď kamenem.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: to je dobře, že s tim "menzesem" máš asi tak velký a letitý zkušenosti, že to poznáš i přes internet ;)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    FRONEMA: To je prostě jen dlouhý menzes.
    ALESH
    ALESH --- ---
    MINERWA: boj s rasity, homofoby apod. se neda vyhrat, velka cast populace budou vzdy omezeni lide, lini nebo neschopni premyslet jinak nez ve skaulkach, neschopni soudit lidi podle cinu a ne skupiny podle narodnosti, barvy kuze, orientace...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KBN: a bydlíš v Praze?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    MUI: Jo! Vedle nás je 7 let prázdný byt, a to je paráda!
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    FIONOR: nebo moravak..
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Chybí mi tam možnost Polák.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    a když už tak nemusim důchodce, vždycky usnou u nahlas puštený televize a ta hraje dlouho do noci
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FRONEMA: samozřejmě, tenhle názor se taky dá říct jinak, mě prostě jenom rozčílil tenhle článek
    Dvě třetiny občanů nechtějí Čechy v ČR ~ Čechy v ČR nechceme!
    http://www.stopcechum.cz/2013/07/dve-tretiny-obcanu-nechteji-cechy-v-cr.html
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    MINERWA: to je debilni otazka. sousedi mi vadi/nevadi podle toho jak se chovaji, ne podle toho kde se narodili
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Málo nebo moc...
    každopádně je jasný, že mr. SOTD nebere tu správnou dávku, která by jeho osobnost dostala aspoň do normálu....
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CHORCHE: nebo málo..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: mel by sis zmenit iko, tech drog si mel asi uz moc :)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    SOTD: Obávám se, že větší, než bych čekal.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    jinak: přestanu koukat do zrcadla na stropě
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    BLUNTED: zní to divně, ale myslela jsem to tak, že vyřeší cokoliv jakkoliv ...no snad to někdo pobral
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    FRONEMA: to nebyla definice, já jsem se ptala na měřítko - a tohle mi přišlo jako srozumitelná odpověď. Že zkrátka pro účel té ankety se za člověka s nadáním pro matematiku pokládá člověk, který může - pokud chce :) - zvládnout v pohodě středoškolskej level a nemusí to být nutně někdo, kdo přispívá od vědeckých časopisů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam