• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ad ikonky - líp se mi pamatujou výrazný ikonky, lidi s podobnejma ikonkama si pletu nehledě na jméno a blikající/hejbací moc ráda nemám (kromě Gregiho, ta mě baví)
    JOPS
    JOPS --- ---
    POZITRON: nelibej, ale jako normalni chlap bych si klidne sahnul :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    teda, když už se tu řešej ikonky, tak mě neskutečně serou ikony v diskuzích, kde je pod sebou dvacet různejch blikajících gifů...hrozně blbě se to čte.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Já se tedy pohybuju v diskuzích, kde si lidi ikonky moc nemění a většinou se orientuju právě jen podle ikonek, na jména už téměř nekoukám, nebo to nanejvýš vnímám tak nějak dohromady. Když si ikonku občas někdo vymění, tak mě to dost zmate :).
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ALESH: jinymi slovy ani jedno nema definitivni vypovedni hodnotu a jen nedomrd se dle toho muze ridit
    GREGI
    GREGI --- ---
    ALESH: neco mezi oblecenim a oblicejem;) ale jo asi by to byla blbost to zrusit jen to nemam rad spousta id mi pak uplne vypadne asi sem divnej
    ALESH
    ALESH --- ---
    GREGI: Ikonka ale neni oblicej. Ikona je spis obleceni. Oblicejem je spis to co pises:)
    NYX
    NYX --- ---
    MINERWA: ja zvazoval nejaky gravatar-like generator, jen jsem se k tomu jeste nedostal
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NYX: jo, třeba tyhle
    :P
    GREGI
    GREGI --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: menil zezeacatku nez sem prisel na tu pravou:)
    NYX: me bylo jasny ze by to nikdy neproslo jen me zajimalo jestli sem opravdu jedinej kreten kterymu by to vyhovovalo;)
    NYX
    NYX --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: nebude :) to spis zakazat identicke ikonky
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    GREGI: co si pamatuju, tak zrovna tys je měnil snad každej den. to by byl teda pěkně blbej nápad, ale navrhni to nyxovi, jemu se to možná bude líbit:)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    GREGI: Já bych ty šminky všechny zakázal. Stejně každého jen otravují :-P
    GREGI
    GREGI --- ---
    00KUBAT: presne tak:) ono totiz zmena vizualni spojitosti je dost o premejsleni;) zajimalo by me jak by se ti libilo kdyby lidi o kolo tebe menily obliceje za jine ale stale se stejne jmenovali)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    GREGI: No jasně...jsem línej přemýšlet, tak to zakažme... Gratuluju...
    GREGI
    GREGI --- ---

    Sem zvedavej jestli to bude vyrovnany jako minule:))

    93 hlasy od 93 respondentů

      OSTROVAN
      OSTROVAN --- ---
      LOPIK: Když jsi tak blbej, že si toho prohození stránek nevšimneš, tak je to tvoje smůla.....
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      Tak je to podvrh, co si budem povídat - jako kdyby tobě dal někdo něco podepsat a prohodil tam kromě první a poslední stránky papíry..
      00KUBAT
      00KUBAT --- ---
      LODBROG: To ale není žádná cizí věc. Žádnou "svoji" smouvu. Smlouva je dvou či vícestranný úkon... Možná tak maximálně ten kus papíru je majetkem banky. Ale obsah je normální návrh smlouvy. Když ho podepíšeš, uzavřels smlouvu. Když ho změníš a pošleš zpátky, je to nový návrh smlouvy. A když ho podepíšou oni, uzavřeli smlouvu...
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      00KUBAT: Ale je to v Rusku, takže bych na nějakou nezaujatost soudů nebo přihlédnutí k slabší vyjednávací pozici jedince nevěřil.
      Nevěřil bych na ni vlastně vůbec nikde. V reálu si na něm soudy smlsnou.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam