• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    Tohle je fakt zajímavý a poučný...
    Teoretická situace o parkování, kde každýmu je naprosto jedno, kam to auto strčí...
    Ale diskuze k tomu je bohatá a rozvětvená....
    TINA
    TINA --- ---
    SOTD: záleží na jakou stranu mířím po vystoupení z auta..
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    no ja kdybych jela zleva tak zaparkuju uprostred a pokud zprava tak na cecku, jsem levak
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SOTD: já si vybírám podobně pokaždý. Zrovna jsem nad tím nedávno přemejšlela u řady záchodů v obchodním centru.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    vpravo od c nebo vlevo od a (ale to jen pokud se po zelenem da chodit)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ADAMFC: U podelnyho stani je to trosku (malicko) jina situace, nez u nalajnovanyho pricnyho - vidim, kolik je chlivecku, a ze se vejdu do libovolneho (a je jedno do ktereho) vs. vidim nerozlisenou nudli, do ktere se nekam musim vejit (a dava smysl zacit od kraje).
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    CHORCHE: tyhle lidi mam nejradši. Například u podélnýho stání, kdy se vejdou 4 auta a protože jeden člověk tam přijel jako první, nestoupne si na kraj, ale někam do půlky a zasere tim tak dvě místa najednou.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    a to sem si myslel, že podobným postižením - počítaním si, jestli je lepší obejít blok zprava nebo zleva - trpí jenom můj děda.
    KLX
    KLX --- ---
    SOTD: nejspíš mezi B a C
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    tahle otázka už padla, ale musim se zeptat znova.. Co bereš? chci to taky...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: jo, jenže když si to neuvědomuje, tak asi těžko bude vědět kam běžně parkuje a tudíž u ankety provede náhodnej výběr. Co tim chceš zjistit?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: huh asi by ses divil, kolik lidi o tomhle ani neuvazuje... to je jako premejslet o tom, z jakeho sloupce vytahnu vozik u supermarketu, ci do jake musle to pustim v hospode
    za me bych poprosil u techhle anket o moznost D - je mi to burt, jinak nemuzu hlasovat
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    87HIGHFLYER: tak už vim:)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SOTD: kde je vchod do coopu a odkud pojedu?
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    GREGI: koudy ma moc prace a nei neni online, takz Urcite ano :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Folii mám, nalepená kvalitně a spoko. Tudíž anketa už nic.
    GREGI
    GREGI --- ---

    Nezdá se vám poslední týden na netu nějak víc mrtvo než obvykle?

    102 hlasy od 102 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      SKYRAY: ne, nevydrzim ji co chvili nesloupavat. A navic mi pripada zbytecna
      FOAMISS
      FOAMISS --- ---
      SKYRAY: Ja mám nějakou ultra thin a skoro o ni nevím. Uz me ušetřila dvou skrabancu :)
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      SKYRAY: pokud se k mobilu chováš jako prase, je možný, že ti ani fólie nepomůže. Mně se za pár dnů odloupla a pak už nedržela dobře. Do dvou týdnů bylo po fólii.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam