• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    ROLEX: ucelenou?? zajimavou? mi to prijde uplne nejvic rozhazeny. Zato prvni mi prijde skoro nejvic tak nejak uceleny..
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SOTD: kdyz me ten treti rozciluje, tak pro me asi je vyrazne zajimavejsi, ze? :)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    SOTD: třetí má jediný relativně ucelenou a zajímavou kompozici
    MINERWA
    MINERWA --- ---

    pro ženy: Když jdete čůrat na klasickej veřejnej-hospoda/nádraží etc. záchod, sedíte? + úspěšnost trefení

    99 hlasy od 99 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      SANTAL: ještě nevíš kam jdeš, ber to jako bojovku a stín není nikde, cha! :)
      SANTAL
      SANTAL --- ---
      SOTD: Tak asi záleží kam z toho parkoviště pak pěšky jdu, ne? A teda hlavně navíc - kde je stín ...
      GREGI
      GREGI --- ---

      pro muže: když jdete chcát na klasickej záchod sedíte nebo stojíte? + úspěšnost trefení

      116 hlasy od 116 respondentů

        GREGI
        GREGI --- ---

        Blbne vám někdy vyplňování anket?

        95 hlasy od 95 respondentů

          GREGI
          GREGI --- ---
          [SERVER ERROR]
          SMOKY
          SMOKY --- ---
          do takovejch stani vzdycky couvam, takze C je pri prijizdeni zprava pro to nejvhodnejsi
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          87HIGHFLYER: já to beru tak, že to je neznámý párkoviště, jinak by to bylo v popisu
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          MINERWA: jo a co když ten důvod, proč tam jedeš (vchod do baráku), je na druhý straně? To je pak nejdál...
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          87HIGHFLYER: nejblíz, když jedeš z prava, neasi
          CORNELA: no to právě zas tak logický asi nebude
          ADAMFC
          ADAMFC --- ---
          CHORCHE: doporučuju ti osvěžit pojmy, předevšim, co je argument. Já sem s nikym o ničem nepolemizoval, takže sem ani neuváděl žádnej argument.
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---
          MINERWA: nejblíž čemu?
          CHORCHE
          CHORCHE --- ---
          ADAMFC: mluvis z cesty o necem, co sem nerek a ani v dane ankete nefiguruje - viz. prirovnani s tema muslema, pro me je to o determinaci, podvedome se nejak rozhoduju, ale nestojim tam a nevymejslim to, udelam to intuitivne
          a pro presne takove jako ty to muze byt sokujici, ale staci mi jeden chlivecek - priste se zkus nedopoustet tak primitivniho arg. faulu, kdy cpes nekomu do pusy to, co nerek - jeste pro tebe muzu doplnit, tu musli trefim a neocuram ji pulku z boku, kdybys mel nejakou dalsi pochybnost ;)


          to mas asi jako si v MHD vetsina seda zvlast, takze vsude sedi clovek po jednom, i kdyz jinak bych rad sedel u pateho okenka za ridicem... atd. - proste ten podvedomej klic k tehle situaci nevypada ani z dalky tak, jak to zadal SOTD, spis to jeste vzdy ovlivnuji nahodne faktory dane situace
          pro me je to anketa opet typu: je slunicko zelene a travicka zluta, nebo je to naopak?
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          CORNELA: auta tam asi žádný nejsou
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          a já neřídim :)
          ale stejně zvolím C, protože je nejblíž, neasi
          ALESH
          ALESH --- ---
          OSTROVAN: jsem fakt rad, ze ti to konecne prijde zajimave a poucne, je fajn kdyz nekdo dokaze takhle zmenit nazor, mas muj obdiv, tleskam.
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam