• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    SOTD: Tak asi záleží kam z toho parkoviště pak pěšky jdu, ne? A teda hlavně navíc - kde je stín ...
    GREGI
    GREGI --- ---

    pro muže: když jdete chcát na klasickej záchod sedíte nebo stojíte? + úspěšnost trefení

    116 hlasy od 116 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---

      Blbne vám někdy vyplňování anket?

      95 hlasy od 95 respondentů

        GREGI
        GREGI --- ---
        [SERVER ERROR]
        SMOKY
        SMOKY --- ---
        do takovejch stani vzdycky couvam, takze C je pri prijizdeni zprava pro to nejvhodnejsi
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        87HIGHFLYER: já to beru tak, že to je neznámý párkoviště, jinak by to bylo v popisu
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        MINERWA: jo a co když ten důvod, proč tam jedeš (vchod do baráku), je na druhý straně? To je pak nejdál...
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        87HIGHFLYER: nejblíz, když jedeš z prava, neasi
        CORNELA: no to právě zas tak logický asi nebude
        ADAMFC
        ADAMFC --- ---
        CHORCHE: doporučuju ti osvěžit pojmy, předevšim, co je argument. Já sem s nikym o ničem nepolemizoval, takže sem ani neuváděl žádnej argument.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        MINERWA: nejblíž čemu?
        CHORCHE
        CHORCHE --- ---
        ADAMFC: mluvis z cesty o necem, co sem nerek a ani v dane ankete nefiguruje - viz. prirovnani s tema muslema, pro me je to o determinaci, podvedome se nejak rozhoduju, ale nestojim tam a nevymejslim to, udelam to intuitivne
        a pro presne takove jako ty to muze byt sokujici, ale staci mi jeden chlivecek - priste se zkus nedopoustet tak primitivniho arg. faulu, kdy cpes nekomu do pusy to, co nerek - jeste pro tebe muzu doplnit, tu musli trefim a neocuram ji pulku z boku, kdybys mel nejakou dalsi pochybnost ;)


        to mas asi jako si v MHD vetsina seda zvlast, takze vsude sedi clovek po jednom, i kdyz jinak bych rad sedel u pateho okenka za ridicem... atd. - proste ten podvedomej klic k tehle situaci nevypada ani z dalky tak, jak to zadal SOTD, spis to jeste vzdy ovlivnuji nahodne faktory dane situace
        pro me je to anketa opet typu: je slunicko zelene a travicka zluta, nebo je to naopak?
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        CORNELA: auta tam asi žádný nejsou
        MINERWA
        MINERWA --- ---
        a já neřídim :)
        ale stejně zvolím C, protože je nejblíž, neasi
        ALESH
        ALESH --- ---
        OSTROVAN: jsem fakt rad, ze ti to konecne prijde zajimave a poucne, je fajn kdyz nekdo dokaze takhle zmenit nazor, mas muj obdiv, tleskam.
        OSTROVAN
        OSTROVAN --- ---
        Tohle je fakt zajímavý a poučný...
        Teoretická situace o parkování, kde každýmu je naprosto jedno, kam to auto strčí...
        Ale diskuze k tomu je bohatá a rozvětvená....
        TINA
        TINA --- ---
        SOTD: záleží na jakou stranu mířím po vystoupení z auta..
        BLUNTED
        BLUNTED --- ---
        no ja kdybych jela zleva tak zaparkuju uprostred a pokud zprava tak na cecku, jsem levak
        KOTENCE
        KOTENCE --- ---
        SOTD: já si vybírám podobně pokaždý. Zrovna jsem nad tím nedávno přemejšlela u řady záchodů v obchodním centru.
        AXTHEB
        AXTHEB --- ---
        vpravo od c nebo vlevo od a (ale to jen pokud se po zelenem da chodit)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam