• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: já kvůli tobě budu číst životopisy lenina a stalina, abych měl právo volit komouše, ne? to je fakt vtipnej názor
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: na to abych volil nějakou stranu přece nemusim znát celou historii kdejaký ideologie...
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: jo, takze jsi jen vovce, staci mi to, dodal jsi veskere info, ktere jsme vsichni potrebovali. Jestli Ti tohle staci k tomu, abys jim dal hlas a absolutne Te nezajima kontext z ceho ta strana vychazi a k cemu se hlasi, pak jsi pro me jen obycejnej internetovej patlal a k lopate patris.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OSTROVAN: založ si stranu hlavních technologů
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: jak neznam? volim komunisty proto, že jaksi za těch 23 let "nekomunistů" se tu nic nehlo a všechno se rozkradlo... tak koho jinýho mam na výběr? snad ne stranu zelenejch? nebo nácky z dělnický sss?
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    OSTROVAN: ach, palcive problemy s cigosema .. obrovsky to problem 1. sveta.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OSTROVAN: pak musíš na svým zdokonalení ještě zapracovat, teda jestli ses tady nechvástal
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: vasil je clovek, k jehoz odkazu se strana ktere davas sve volebni hlasy odvolava, takze budto fakt patris k lopate, pac mas intelekt houpaciho kone a nebo jsi jen pozerskej pokrytec, you choose
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: tak proc volis komunisty kdyz nenas zakladni pojmy?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: neznam žádnýho vasila, a ani mě nezajímá....
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: vo tom zadna, treba Vasil Bilak byl krejci a ejhle, najednou ve vlade zejo; v kolchozu je pak mozny vsechno :)
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    PALEONTOLOG: zopakuju tu hlavní myšlenku znova:
    nejdřív řeš sám sebe na svym vlastnim písečku, a pak teprv můžeš kecat do života ostatnim....
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    PALEONTOLOG: jako kazda tresnickova pohadka :)
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: taky jsem byl... z VŠCHT rovnou kopat příkopy...
    ale prostě člověk se musí snažit, i z dělníka, když neni blbej, může jednou bejt hlavní technolog....
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    KOTENCE: zrovna včera jsme si s Tomiem říkali že by o té americké intervenci mělo předtím v Sýrii proběhnout referendum, jinak ten zásah nebude legitimní
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OSTROVAN: takže nejdřív tady verbuješ k řešení problémků na domácí půdě, abys pak vyčetl seznam toho, co nemůžeš změnit.. pokračuj, prosím, hrozně mě zajímá, jak to dopadne
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: ta jako volic komunistu bys mel jit k lopate, ne?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: omg, celou dobu to řikam, nejdřív svuj dvoreček a pak to ostatní....
    samozřejmě s cenama základních potravin nemůžu nic dělat, nemůžu nic dělat ani s cigošema co v patnácti letech maj víc trestnejch činů než kdejakej dospělej běloch....
    řešim to svoje, holt místo abych jak blbeček byl celej život dělník s titulem, tak se snažim, abych se někam vypracoval, snažim se o svoje vlastní zdokonalení....

    jo, a taky volim komunisty :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    PALEONTOLOG: ja to chci slyset od nej, nenapovidej mu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVJETAAK: diskutuje na nyxu
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: jasny, tazke se soustredis na reseni problemu u nas doma. To je uctihodny. Jak to delas?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: proč bych to dělal? mě ta sýrie fakt nezajímá, klidně ať tam všichni pochcípaj... mě zajímá, že u nás stojí mlíko skoro dvacet korun a neni tu práce ani pro vzdělaný lidi, který by makat chtěli, ale jaksi nemaj kde.... nevim proč bych řešil problémy za nějakou jinou zemi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam