• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    PALEONTOLOG: jako kazda tresnickova pohadka :)
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: taky jsem byl... z VŠCHT rovnou kopat příkopy...
    ale prostě člověk se musí snažit, i z dělníka, když neni blbej, může jednou bejt hlavní technolog....
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    KOTENCE: zrovna včera jsme si s Tomiem říkali že by o té americké intervenci mělo předtím v Sýrii proběhnout referendum, jinak ten zásah nebude legitimní
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OSTROVAN: takže nejdřív tady verbuješ k řešení problémků na domácí půdě, abys pak vyčetl seznam toho, co nemůžeš změnit.. pokračuj, prosím, hrozně mě zajímá, jak to dopadne
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: ta jako volic komunistu bys mel jit k lopate, ne?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: omg, celou dobu to řikam, nejdřív svuj dvoreček a pak to ostatní....
    samozřejmě s cenama základních potravin nemůžu nic dělat, nemůžu nic dělat ani s cigošema co v patnácti letech maj víc trestnejch činů než kdejakej dospělej běloch....
    řešim to svoje, holt místo abych jak blbeček byl celej život dělník s titulem, tak se snažim, abych se někam vypracoval, snažim se o svoje vlastní zdokonalení....

    jo, a taky volim komunisty :D
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    PALEONTOLOG: ja to chci slyset od nej, nenapovidej mu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KVJETAAK: diskutuje na nyxu
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: jasny, tazke se soustredis na reseni problemu u nas doma. To je uctihodny. Jak to delas?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KVJETAAK: proč bych to dělal? mě ta sýrie fakt nezajímá, klidně ať tam všichni pochcípaj... mě zajímá, že u nás stojí mlíko skoro dvacet korun a neni tu práce ani pro vzdělaný lidi, který by makat chtěli, ale jaksi nemaj kde.... nevim proč bych řešil problémy za nějakou jinou zemi
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    OSTROVAN: tak si bafni kver a bez pomahat, diskutere nyxovej :D
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    KOTENCE: přesně, ty jsi tu jedinej kdo to chápe....
    ale s tim proč zrovna američani... prostě proto, že maj nejmocnější armádu, jsou největší a jako jediný maj koule na to jít to tam skutečně řešit, zatimco my tady v evropě akorát srabácky diskutujem na nyxu...
    když ten jejich konflikt někoho zajímá, což já nejsem, tak ale ať nekecá a jde něco dělat
    KVJETAAK
    KVJETAAK --- ---
    proc ma USA rozhodovat, kdo ma a kdo nema narok se hnat do sracek? ja myslim, ze to je zakladni svoboda kazdyho svrchovanyho statu, jak se chova a co dela, nechapu kdo bere tu drzost, urcovat co smim a co nesmim. Jako by mi soused z Cernaku rikal, jestli smim na Zizkove do knajpy proboha. Od toho je tu OSN a to mlci, zase do tohop jde jen USA a to maj v cele demokrata a republikani vahaj, jako WTF?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    OSTROVAN: souhlas.
    OSTROVAN: A proč by to vadilo? Vůbec nechápu, proč by meli všechno řešit američani. Jako kdyby byli v americe lidi zdravější a šťastnější..
    Já jim pomoc nechci, nechápu, proč někomu bránit, aby se sám poslal do sraček. Stejně je lidí jako sraček.
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    MINERWA: jj, to už tu bylo, do krizovejch oblastí posílat jídlo a léky, aby jim to tam blbečci s se samopalama v rukách rozkradli a ty cílový skupiny lidí stejně ostrouhali...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    OSTROVAN: je to satanova země, proč by jinak CHTĚLA tak moc pomoc? ať jim pošlou jídlo
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    MINERWA: kvůli tomu tam nepoletí...
    vy všichni tady děláte z USA nějakou Satanovu zemi....
    holt se to tam bije kvůli píčovinám a když nikdo nezasáhne, tak se ta země propadne do ještě větších sraček než jsou teď...

    všichni tady řikáte, jak chcete tý Sýrii pomoct.... a jak to chcete udělat? tim že budete protestovat proti jediný velmoci, která se do toho chce vložit?
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MINERWA: takovouhle otázku bys syřanovi do očí nepoložila, že ne ? :-)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    OSTROVAN: takže se nemůžou povraždit sami, ale musí tam jet usa, aby si tam vyzkoušela nové zbraně a pomohla tak i svojí, která je už dost v prdeli, ekonomice?
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    ALESH: ale? oni se tam vraždí kvůli jídlu? nebo vodě?
    to teda ani náhodou....
    a i kdyby, tak je přece správný, aby do toho okolní svět zasáhnul, a kdo jinej, než nejmocnější stát na Zemi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam