• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKYRAY: ne tak ty ses expert. hlavne ze to to vsichni chlapi vnimaj tak a vsechny zensky onak. v tom mas zjevne dost jasno.
    LOPIK: no nevedel jsem ze tem zenskej davaj do ruky nastroje aby si to samy zarizly a nejak je nutej a jeste je u toho maj privazany za citlivy casti ke stropu.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    VON_GILOTINE: Já myslím, že vy si to tady skvěle vysvětlíte i mezi sebou :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: A co sis myslel, že tam dělaj? Lákaj je ven na lízátka?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Z některých komentů mi přijde, že potrat chlapi berou jako vyloupnutí kuřího oka. Potrat ovšem může mít trvalý následky, a to po psychický i fyzický stránce. Takže lépe si vymakat prevenci než pak řešit tyto průsery. Oba by k tomu měli přistupovat zodpovědně, ne jen ženský tím, že bere hormonálku. A pokud už riskuju, pak je na místě k tomu dle toho přistoupit.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MINERWA: pockej skyray nam to vysvetli
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LOPIK: to je trošku moc ne?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    aha takze potrat znamena ze zena sama podrezava vlastni dite uvnitr sebe sama. to jsem nevedel
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    LOPIK: Jo, to by mohlo bejt v chlapským slovníku ztotožnitelný :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já bych tipnul, že to bude něco jako kdybys měl pověšenej za koule podříznout vlastního psa, jen o něco horší ale zase pod narkózou..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano, ptal jsem se prvni, pak ti rad opdovim. tak se prestan kroutit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JACOB: Picovina. Kdyz nehces decko, musis ho vytahnout vcas, nebo pouzit plastenku, nebo verit hormonalce, whatever...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    VON_GILOTINE: Dobře. Občas je potřeba otázky zopakovat:
    "..kdyz se to tu zjevne nevi.." - kde jsi to, prosím, vyčet v mých komentářích, které byly směrovány všem nebo konkrétně tobě?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: Ne, to si nemyslím. Protože není jasný, že je ženská těhotná a nejde o chirurgickej zákrok.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---

    SKYRAY --- --- 17:02:37 5.9.2013 --- 00:06 :: diskuze :: ANKETY nyx :: pripominky uzivatelu^
    JACOB: Ty si asi neuvědomuješ, co to znamená "potrat", viď?


    co teda znamena potrat, a prestan se kroutit
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    VON_GILOTINE: "..kdyz se to tu zjevne nevi.." - kde jsi to, prosím, vyčet v mých komentářích, které byly směrovány všem nebo konkrétně tobě?
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MINERWA: Jsi mi pripomnela jedno id... No nic moc to nebylo, klasicky pseudorychlyprachy...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKYRAY: takže postkoitální antikoncepce je taky potrat?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SKYRAY: ale ja se ptam tebe na jednoduchou vec, at mi teda reknes co je to potrat, kdyz se to tu zjevne nevi. tak prosim o odpoved.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    VON_GILOTINE: Přelož si to klidně do svýho slovníku. Prostě přístup JACOBA je dle mýho názoru úplně mimo a zakázala bych mu souložit :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no tak to jsme se toho moc nedozvedeli. myslis teda neco jako vysvetlit lidem co videj, jaky je to nevidet, invalidum jaky je to chodit a tak?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    VON_GILOTINE: To je asi něco jako vysvětlit ženský, co je to operace prostaty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam