• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MADLENKA
    MADLENKA --- ---
    SOTD: to tzv. znamená, že považuješ jakýkoli jiný překlad do jakéhokoli jazyka za méně relevantní než je Kralická Bible, neřkuli Bible přímo v pamenných jazycích? :))) Jako člověk se státnicí z biblistiky se tomu nemůžu nepousmát ;)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SOTD: pocita se do bible i Biblicke pribehy formou pro deti? (povinna cetba nekdy na zakladce)
    MARI
    MARI --- ---
    MINERWA: taky si říkám.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MARI: tolik povyků pro nic
    FOAMISS: odsoudit=zavrhnout, díky
    MARI
    MARI --- ---
    MINERWA: anketu na tohle fakt nepotřebuju.
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    neasi...
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    MINERWA: odsouzení a posouzení je rozdíl
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MARI: v anketě žádný spíš neni, tak už si taky udělej anketu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FOAMISS: odsouzením myslim tvý posouzení, co je lepší, neasi
    MARI
    MARI --- ---
    neodsoudím ani jednu, je to každého rozhodnutí a v danou chvíli každý rozhoduje tak, jak si myslí, že je to v tu chvíli správné.
    spíš je tu ale další možnost, že matka dítě chce a otec ne! pro ženu jít na potrat proti své vůli nebo rozhodnutí je projití peklem, ze kterého se třeba už nemusí ani pořádně vyhrabat. v takovém případě se nedá jednoznačně říct "potrat" nebo "nechat sí dítě jako singl".
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    MINERWA: bože, proč by člověk měl hned někoho odsuzovat? Je to jenom jejich rozhodnutí. Je pochopitelný rozhodnutí takový i makový.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MARI: ale někdy se tady právě neřeší, tak znovu, vem si dvě dvojice, naprosto normální zdraví jedinci, kteří zjistí, že budou čekat dítě, ale ani jedna z dvojic to dítě ještě mít nechce, odsoudíš první dvojici, co de na potrat, nebo tu, co si nechá to dítě?
    MARI
    MARI --- ---
    MINERWA: a já odpovídám, že nejsem schopná odpovědi na takto zjednodušeně položenou otázku. někdy prostě nelze odpovědět jen "ano" nebo "ne".
    MARI
    MARI --- ---
    SOTD: no, vidím, že chápeš o čem je řeč. :]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MARI: panebože, ale tady byla otázka, co si myslíš, že je lepší, promiň, je to černobílý, žádný jiný informace nemáš, třeba nějaký polehčující info typu, chce to jenom ona, tak on prostě musí, protože pro ní to je třeba jediná možnost, jak mít děti, tady ta otázka byla snad jasná, co je lepší-potrat nebo nechtěné dítě, furt nechápu, co si myslíš
    MARI
    MARI --- ---
    takže ve finále je jedno, co tam plácnu, když budu chtít znát výsledky. ale protože to asi udělala většina (soudím dle diskuse, která tu proběhla), je ta anketa na prd. neříkám, že je jiná než si myslíš (to rozhodně ne).
    MARI
    MARI --- ---
    MINERWA: anketu jsi udělala černobíle. není jen a) a b). kdybych chtěla hlasovat, budu v jednom i druhém případě hlasovat proti tomu, co si myslím.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FIONOR: já sem tady nic ale nerozjížděla, jenom sem dělala anketu, a pak mi někdo řekl, že je úplně jiná, než si myslim
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    FIONOR: mně je to jedno, jenom mě zajímaly výsledky, hah
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CHORCHE: fionor hleda holku, nech ho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam