• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SKYRAY: si nejaka vyhrocena, to souvisi taky s vekem, zkusenostma a obcas sou slecny, co orgasmu nedosahnout, tak na zacatku se treba stydi a predstiraj
    hloupe to zacina byt, kdyz jim je 25+ atd.
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SKYRAY: no předstírat orgasmus je kravina o tom žádná
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BLUNTED: V prvé řadě, jsem ženská. A v druhé řadě, pokud s druhým mluvím o tom, co chci a co nechci, nemusím v posteli vytvářet tuhle patálii. A to platí oboustranně. Jak pro chlapa, tak pro ženskou. Ženský, který předstíraj orgasmus nebo cokoliv jinýho, jsou imho krávy. Hau.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SKYRAY: hlavně to tu ženskou musí zákonitě po nějaký době prestat bavit
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SKYRAY: to je jako kdybys tvrdil, že všechny ženy by se cítily skvěle pokud by nebyly schopné uspokojit parntera, což je trošku blbost no
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SOTD: To máš z vlastní zkušenosti? :) Já tohle dost dobře nechápu. Protože z toho pramení dost velká nedůvěra.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ACIDQA: samozřejmě, že sem jinou část zaškrtla
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MINERWA: a proc proste nezaskrtnes jinou oblicejovou cast?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    BLUNTED: tak ja znam treba riggera, co ma krouzek v bicepsu, moc nechapu - ale teda ne v bicepsu, je to samo jen chycene na kraj kuze, ale i tak dost divne misto a u chlapa, jinak zadne viditelne bodymodifikace nema (pokud je nema v trenkach - na slunicku makas jen v kratasech pres leto)
    me osobne se libi piercing tak na 2-5ti mistech, zalezi co a u koho, nektere me naopak vyslovene odpuzuji a tvrzeni, ze propichlej jazyk znamena lepsi oral, z osobni zkusenosti nezastavam (smerem od zeny, cert vi, jak pro oral pro zeny)
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    CHORCHE: jiná část těla vypadá velmi slibně, když pominu stehna, lejtka a podobné části těla které jsou krajně nepravděpodobné;)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ACIDQA: dik, i kdyz sem se uklik :D
    ale treba ten radek o propichnuti prirozeni (chtel bych) je zajimavej - a zapomnelas na bradavky, safris, takze ani todle mi nepomuze najit cubicku s krouzkem v kazde bradavce, grrr :D
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ACIDQA: Dle výsledků docela slušný železářství už :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SOTD: Mne by více zajímalo, proč to ženský vlastně dělaj :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Jj, tzv. tichá domácnost. Akorát mě pobavilo, když mi několik chlapů nezávisle na sobě řeklo, že jim občas vyhovuje, když mají klid.... :-D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ACIDQA: proč tam nemáš bradu? ta je taky docela markantní
    ALESH
    ALESH --- ---
    [SERVER ERROR]
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    [SERVER ERROR]
    JACOB
    JACOB --- ---
    SOTD: "... český národ určitě Benešovy dekrety reviduje. Vznikly pod určitým tlakem. Kdybych byl prezidentem Benešem, tak bych se jinak než on nerozhodl. Nacistická zvěrstva, co se stala, například Lidice, to nebylo normální. Muselo se něco stát, také bych dekrety podepsal.
    Ale nyní už je téměř sedmdesát let od války, tak by se to mělo revidovat a říct, že stanovisko tenkrát bylo správné, ale nyní je čas tehdejší postoj reformovat."


    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/...aka-maxe-mannheimera-fs8-/domaci.aspx?c=A130909_1975064_ostrava-zpravy_jog

    S tim se ztotoznuju a tim padem nedokazu odpovedet. Tehdy spravedlivy byl, nyni bych ho revidoval.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SHEALA: A uz jich je 151! :-D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    a uz se zas perou... jako necekal sem, ze bych to nekdy rek, ale nez tenhle jesitnej flame, tak to radsi dalsi pitoma anketa od SOTD, prosiiiim! (ta o povalecne spravedlnosti byla hodne mimozni)

    me napada jen jedna a to na piercing, pohlavi, kde (usi, oboci, nos, jazyk, brada, bradavky, pupik, klin a jine) mam/libi/nikdy! (de mi o to, co se vam libi ci mate na sobe, genderove - pak se da dat opacne, co se vam libi na jinych)
    - ale to bude rychlovka jak s tim nozikem - nazente sem nejake rostenky, pak me napadnou dalsi, tematicke k vareni (schvalne, co mi to pak vyselektuje, predpokladam, ze zena pro me se jeste ani nenarodila :D )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam