• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    A když už si tu vylejvám srdíčko, tak mě strašně štvou řidiči, co jezdí na padesátce 45, protože jim přece tachometr ukazuje 50 a i když jedou kolem radaru, co jim ukáže 45, tak nepřidaj.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATISLAV: Nezapomínejme, že to není tak dávno, co se v obci jezdívalo legálně 60 a v rychlých úsecích bývala osmdesátka místo dnes už snad všudypřítomné sedmdesátky. Prostě čím víc řidičů na silnicích, tím víc je třeba myslet i na ty méně zdatné.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    CHORCHE: já, jakkoliv úzkostlivě dodržuju všechny předpisy, které mají vliv na bezpečnost ostatních účastníků provozu (včetně blinkrů při předjíždění cyklistů apod.), u rychlosti jedu v přehledných a bezpečných úsecích vždy téměř přesně o 10 km/h rychleji, než smím. Prostě jsem přesvědčen, že je ten rychlostní limit zhruba o tolik přehnán, aby se do něho bezpečně vlezli i důchodci s osmi dioptriemi, unavení rozvažeči pizzy na konci šichty a "blondýny", co dostaly řidičák, jen proto, že svůdně mrkly na komisaře. Taky mě vždycky pobaví takové ty hlášky v televizních zprávách jako "průměrná reakční doba řidiče jsou dvě vteřiny" - za tu dobu já to auto v obci i zabrzdím.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CHORCHE: ja se klidne taky priznam, ze je dost pravdepodobny, ze bych tam jela 120-140
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    CHORCHE: Já se k tomu klidně přiznam, jel bych tam tou stovkou, těch stopade spíš na nějaký víceproudovce.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    LEENVECKA: mozna by vsichni ubrali nohu z plynu, nebejt to anonymni :]
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Koukam, ze jsem jedina z holek, kdo by dodrzel predpisy a nad 90 tam proste nejel..
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MEANDER: na neco takoveho sem myslel

    ja jinak asi uplne neberu tu otazku jednoznacne - je to o tom, kolik sem na takovych usecich kdy zkusil NEBO kolik tam jezdim bezne?
    150 tam skoro realne nikdo nejezdi, nebo 20leti kastani, co se chtej vytahnout atd. - osobne tam pojedu pres kilo, ze se da a ze presne nedovedu pocitat s tim kralikem, ci jezkem a ten adrenalin 150 ke stesti nepotrebuju
    MEANDER
    MEANDER --- ---
    SOTD: Tahle situace si přímo říká o to, aby do silnice vběhla kočka, srnka, králík, obecní debil na skládačce, stařeček ve fiatu aby se vynořil za zdí, kde je vjezd na hřbitov...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Koukam, ze holky se s tim neparaj :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SOTD: tak hod anketu a ja ti dam jednou plus - uvedu teda i duvod... dlouholetej kamarad (15+let, asi jeden z nejlepsich), ac on vic doleva, ja doprava... kulturne trosku alternativni... dlouho prace pro nezisk, ateista... tak na podobne veci vzdy reaguje> JEZIS! - jinak me uz v moc vecech neprekvapuje, tak si tak rikam, jestli je na tomdle neco tak sokujiciho obecne, ci je to jen takove nase skadleni
    u vetsiny tvych anket dokazu predpovidat vysledek, tady fakt nevim (pro jednoho to bude dalsi Kabaret, pro jineho skoro tabu Pony play)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    poprosim o anketu - Pohorsuje vas obdobne umeni/video? genderove, anonymne, ANO/NE a treti moznost - otevrel sem odkaz, ale todle si Nepustim http://vimeo.com/68351321
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jsem netušila, kolik emocí může vyvolat deštník :))
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    SOTD: já mám obyvykle děstník na jedno použití, tak dlouho ho vystřeluju než se rozbije :) ten nevystřelovací mi vydrží o poznání déle :)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    SOTD: To chápu. Ale to máš i s podprsenkama, podpatkama, barvama na vlasy a vytrhanym obočím, holením, deodorantama... všechno iluze.
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    Najednou chteji nenamalovane buchty, ale jak zbesile plusickujou namalovane v prizenejch volickach nebo jak se to auditko menuje, haha jako
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOTENCE: ále...znáš to...ve tmě je každá díra černá:)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    87HIGHFLYER: bála bych se, že přibude gayů :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    KOTENCE: no...vlastně jo:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam