• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Anketa pro muže: Byli jste někdy v bordelu?

    147 hlasy od 147 respondentů

      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      KOTENCE: mne hemenex chutna hodne a vajcka varim, syrova je nejim, na to se mam jeste docela rad ;)

      no klasicky blbe formulovana anketa, co na to rict - taky umim uvarit parky a treba debrecinske mam taktez hodne rad ;)
      KOTENCE
      KOTENCE --- ---
      CHORCHE: otázka je, co znamená hodně chutnat. A co znamená vařit. Třeba udělat krupicovou kaši nebo palačinky? Počítat omáčky po jedný, i když se všechny dělaj skoro stejně? Když mám říct nejmilejší jídla, tak řeknu třeba 4-5, ale hodně mi chutná skoro všechno.
      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      MUI: jasne, mne chutna i hemenex, to je pak tezky :D
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      FRONEMA: Paměť a cit nemohou být v opozici natrvalo ;)
      Nicméně ano, tvrdil bych "pamatuju si," míně "připomene mi to kalendář" - vyšší primáti holt užívají nástroje.
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      to ze pro mne muj muz hodne znamena se pozna podle toho ze mam jeho svatek i narozeniny jako akci v google kalendari a to s opakovanim navzdy :) nikdy by mne nenapadlo smesovat pamet a cit...
      KOTENCE
      KOTENCE --- ---
      MUI: já mám problém si pamatovat ročník. A snažit se zapamatovat svátek, to mě nikdy nenapadlo.
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      SOTD: otázkou je, jestli si ty data nepamatuje jen u mojí osoby nebo i u ostatních
      BLUNTED
      BLUNTED --- ---
      SOTD: tohles nemusel dělat anonymní
      NICOLE
      NICOLE --- ---
      TOMMY69: blbý bylo, když jsem takhle vzpomínala na společný intimní zážitek - koukal na mě nepřátelsky a prý "to určitě nebylo se mnou". jsem si pak vzpomněla, že asi ne :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      TOMMY69: tady bych to ještě kombinoval s věkem, přeci jen je rozdíl když je to 60 let starej chlap a jeho třetí manželství nebo 17letý ucho:)
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      TOMMY69: jinak tohle jsem nikdy nezazil a nikdy snad nezaziju.. a prijde mi to az extrem, ale udelali byste nekdo anketu na podobny tema, ale treba s mistama, kde jste byli spolecne, nebo s nejakejma zazitkama..

      jakoze:
      A:"zlato, na tom miste XY jsme prece byli.."
      B:"no, nevzpominam si.."
      A:"aha, tak to bylo asi s nekym jinym.."
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      proto je zaklad oslovovat pritelkyni "zlato" a "milacku", neasi :)
      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      SOTD: jakoze pokazde reknes menem jineho ex? :]
      KOLU
      KOLU --- ---
      SOTD: Jak dlouho po ukončení jejich vztahu?
      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      PATISLAV: vesmes to mame obdobne, proto me trosku z te ankety prekvapuje mnozstvi lidi, co tam pojedou 130+
      realne jezdim takove useky kolem klatov, za babkou, ci za rodicema na chalupu... 130+ to na tech silnicich druhe tridy nikdo nekouli - ovsem nejezdim tam casto, ani tam nestojim jak polis a nemonitoruju to
      spis jak rikas ty, lidi tam jedou klidne i 70-80 :)
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      HARDCABB: a nejsrandovnější jsou ti, co to u těchhle kontrolních radarů zahamptnou a o deset metrů dál zase přidaj.
      HARDCABB
      HARDCABB --- ---
      PATISLAV: horsi jsou ti, kteri kdyz jim radar ukaze 51 okamzite stojej na brzdach a pokracujou ctyricitkou
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      A když už si tu vylejvám srdíčko, tak mě strašně štvou řidiči, co jezdí na padesátce 45, protože jim přece tachometr ukazuje 50 a i když jedou kolem radaru, co jim ukáže 45, tak nepřidaj.
      PATISLAV
      PATISLAV --- ---
      PATISLAV: Nezapomínejme, že to není tak dávno, co se v obci jezdívalo legálně 60 a v rychlých úsecích bývala osmdesátka místo dnes už snad všudypřítomné sedmdesátky. Prostě čím víc řidičů na silnicích, tím víc je třeba myslet i na ty méně zdatné.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam