• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    SOTD: nazval by jsi byt, kde jedna osoba masíruje lidi na kšeft masážní salón?
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Anketa pro muže: Měli jste někdy sex (pohlavní styk, orální sex nechme stranou) s prostitutkou? (Za peníze)

    146 hlasy od 146 respondentů

      POZITRON
      POZITRON --- ---
      KOZINA: tahle moznost me vubec nenapadla :/
      KOZINA
      KOZINA --- ---
      POZITRON: několikrát, ale nikdy sem tam neměl nic víc než piva...
      JACOB
      JACOB --- ---
      CHORCHE: Ja "Nebyl, ale klidně bych šel"
      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      btw ne k tem anketam o bordelu, ale rek bych, ze me vic obohacujou neanonymni ankety... ad1 nefunguje tam typicke anonymni hrdinstvi a ad2 o x lidech uz tu neco tusime, ma to pro me vetsi informacni hodnotu (protoze statisticky vzorek je tu stale hodne maly)
      CHORCHE
      CHORCHE --- ---
      SOTD: v tom pripade, co hazet Ankety, az kdyz uz jasno mas? zrovna z tehle se totiz neda ted vycist vubec nic - pokud to nedokazes naformulovat pri otazce, tak x odpovidajicich si to vylozi tak, y onak... - ucel? asi jen aby rec nestala
      POZITRON
      POZITRON --- ---

      Anketa pro muže: Byli jste někdy v bordelu?

      147 hlasy od 147 respondentů

        CHORCHE
        CHORCHE --- ---
        KOTENCE: mne hemenex chutna hodne a vajcka varim, syrova je nejim, na to se mam jeste docela rad ;)

        no klasicky blbe formulovana anketa, co na to rict - taky umim uvarit parky a treba debrecinske mam taktez hodne rad ;)
        KOTENCE
        KOTENCE --- ---
        CHORCHE: otázka je, co znamená hodně chutnat. A co znamená vařit. Třeba udělat krupicovou kaši nebo palačinky? Počítat omáčky po jedný, i když se všechny dělaj skoro stejně? Když mám říct nejmilejší jídla, tak řeknu třeba 4-5, ale hodně mi chutná skoro všechno.
        CHORCHE
        CHORCHE --- ---
        MUI: jasne, mne chutna i hemenex, to je pak tezky :D
        PISKVOR
        PISKVOR --- ---
        FRONEMA: Paměť a cit nemohou být v opozici natrvalo ;)
        Nicméně ano, tvrdil bych "pamatuju si," míně "připomene mi to kalendář" - vyšší primáti holt užívají nástroje.
        FRONEMA
        FRONEMA --- ---
        to ze pro mne muj muz hodne znamena se pozna podle toho ze mam jeho svatek i narozeniny jako akci v google kalendari a to s opakovanim navzdy :) nikdy by mne nenapadlo smesovat pamet a cit...
        KOTENCE
        KOTENCE --- ---
        MUI: já mám problém si pamatovat ročník. A snažit se zapamatovat svátek, to mě nikdy nenapadlo.
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        SOTD: otázkou je, jestli si ty data nepamatuje jen u mojí osoby nebo i u ostatních
        BLUNTED
        BLUNTED --- ---
        SOTD: tohles nemusel dělat anonymní
        NICOLE
        NICOLE --- ---
        TOMMY69: blbý bylo, když jsem takhle vzpomínala na společný intimní zážitek - koukal na mě nepřátelsky a prý "to určitě nebylo se mnou". jsem si pak vzpomněla, že asi ne :)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        TOMMY69: tady bych to ještě kombinoval s věkem, přeci jen je rozdíl když je to 60 let starej chlap a jeho třetí manželství nebo 17letý ucho:)
        TOMMY69
        TOMMY69 --- ---
        TOMMY69: jinak tohle jsem nikdy nezazil a nikdy snad nezaziju.. a prijde mi to az extrem, ale udelali byste nekdo anketu na podobny tema, ale treba s mistama, kde jste byli spolecne, nebo s nejakejma zazitkama..

        jakoze:
        A:"zlato, na tom miste XY jsme prece byli.."
        B:"no, nevzpominam si.."
        A:"aha, tak to bylo asi s nekym jinym.."
        TOMMY69
        TOMMY69 --- ---
        proto je zaklad oslovovat pritelkyni "zlato" a "milacku", neasi :)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam