• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    87HIGHFLYER: třeba musel :)
    MARI
    MARI --- ---
    87HIGHFLYER: tak treba forma sebemrskacstvi. ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MINERWA: zajímavý, že někdo viděl 8 sérií seriálu, kterej se mu nelíbil:)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    LODBROG: já třeba rozhodně s žádným černochem. Stejně tak s žádným asiatem. S indiánem možná.
    FRONEMA: Beru minimálně jako péči o komunikace a inženýrský sítě, který jsou součástí veřejnýho prostoru. Od třetí varianty to považuju za levicový.
    BLUNTED: viděla jsem kus několika dílů a nelíbilo :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MACHALIK: Po chilli pálej.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    FRONEMA: Jsem středový extremista. (A militantní pacifista.)
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    MINERWA: Viděla jsem kus jednoho dílu a nelíbilo
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    87HIGHFLYER: todle se neda takhle jednodusse vyjadrit - prvni 2 serie super, u 4te uz me to moc nebavilo... suk sestry a kolegy po vytreni kuchyne od krve, mi prislo uz dementni - tam nekde sem to zapich

    tenhle syndrom me postihuje u vsech am serialu, ktere sou pecka v prvni serii, ale u 3ti uz sami autori nevi kudy kam (Lost, PB, Dexter, Breaking Bad atd.) - natahovana nudle - takze uz sem treba i to Breaking bad zatah u treti serie a u Dextra me prekvapilo, ze uz je 8ma
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    návrh
    Seriál dexter se mi:

    sloupce
    líbil
    nelíbil

    řádky
    viděl jsem všechny série
    viděl jsem 4 série a méně
    viděl jsem 5 sérií a více
    konec osmé řady se mi
    neviděl jsem nic
    blank

    2 hlasy
    veřejně
    díl
    ALESH
    ALESH --- ---
    FRONEMA: nevim co presne znamena ten stred, ale mam proste nejake nazory pravicove a nektere levicove
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    FRONEMA: předpokládam, že sociálně tržní je např. v severskejch zemích
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HWLLFFRDD: ja taky volim svobodny, ale prave proto, ze na tvy skale jsem nekde mezi dvaceti a triceti, zacimco ceskej (ne-li svetovej) politickej prumer mezi 50 a 100. Povazuji se sa socialniho libertariana (coz je neco jako mrtve milenky cit).

    FRONEMA: pak nechapu to "minimalni". Absolutne to mysleno asi neni, to bychom se bavili o anarchii...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    FRONEMA: ok sry
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    HWLLFFRDD: kliknutim zjistis ze nejsem autorka odpovedi, vzala jsem je z toho clanku, a zajima mne jestli to tady vyjde podobne nebo jinak nez tam.

    klikat az po zahlasovani abyste nebyli ovlivneni!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ESTEN: Já jsem řešil stejnej problém, což mě dovedlo ke 4. možnosti, a teď mi připadá že jsem se tím označil za überlevičáka. Myslim že možnosti jsou na škále 1-100 odstupňovaný ve stylu 1-3-5-50-100, což bude následkem toho, že autorka je součástí SSO mafie na nyxu :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ESTEN: jak se popisujes jtak asi za druhe nebo za treti. myslim ze minimalni je mysleno absolutne, ne relativne k tomu na co jsme ted zvykli
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    FRONEMA: to je tezky, jsem pro minimalni zasahy statu, ale mezi ty nejnutnejsi prave podle me patri i kontrolni a regulacni funkce a nejaka forma nuceny socialni solidarity. Co si mam z nabizenyho vybrat? ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    V politice se často používají pojmy „pravice“ a „levice“. Kam byste se sám(a) zařadil(a), kam svými názory patříte?

    120 hlasy od 120 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---

      Kterému typu ekonomiky dáváte pro naši zemi přednost?

      98 hlasy od 98 respondentů

        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        SOTD: Jen proto, že je to černoch, asi ne. Ale zase to, že je to černoch, není překážka. Prostě obecně nevím, záleží na to s jakým :-).
        Asi bych potřebovala kolonku, "to, jestli je černoch, nepovažuji za rozhodující (nevím)."

        SANTAL
        SANTAL --- ---
        ALESH: problém možná je, že já si u toho představuju tokajské...
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam