• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HWLLFFRDD: ja taky volim svobodny, ale prave proto, ze na tvy skale jsem nekde mezi dvaceti a triceti, zacimco ceskej (ne-li svetovej) politickej prumer mezi 50 a 100. Povazuji se sa socialniho libertariana (coz je neco jako mrtve milenky cit).

    FRONEMA: pak nechapu to "minimalni". Absolutne to mysleno asi neni, to bychom se bavili o anarchii...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    HWLLFFRDD: kliknutim zjistis ze nejsem autorka odpovedi, vzala jsem je z toho clanku, a zajima mne jestli to tady vyjde podobne nebo jinak nez tam.

    klikat az po zahlasovani abyste nebyli ovlivneni!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    ESTEN: Já jsem řešil stejnej problém, což mě dovedlo ke 4. možnosti, a teď mi připadá že jsem se tím označil za überlevičáka. Myslim že možnosti jsou na škále 1-100 odstupňovaný ve stylu 1-3-5-50-100, což bude následkem toho, že autorka je součástí SSO mafie na nyxu :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    ESTEN: jak se popisujes jtak asi za druhe nebo za treti. myslim ze minimalni je mysleno absolutne, ne relativne k tomu na co jsme ted zvykli
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    FRONEMA: to je tezky, jsem pro minimalni zasahy statu, ale mezi ty nejnutnejsi prave podle me patri i kontrolni a regulacni funkce a nejaka forma nuceny socialni solidarity. Co si mam z nabizenyho vybrat? ;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    V politice se často používají pojmy „pravice“ a „levice“. Kam byste se sám(a) zařadil(a), kam svými názory patříte?

    120 hlasy od 120 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---

      Kterému typu ekonomiky dáváte pro naši zemi přednost?

      98 hlasy od 98 respondentů

        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        SOTD: Jen proto, že je to černoch, asi ne. Ale zase to, že je to černoch, není překážka. Prostě obecně nevím, záleží na to s jakým :-).
        Asi bych potřebovala kolonku, "to, jestli je černoch, nepovažuji za rozhodující (nevím)."

        SANTAL
        SANTAL --- ---
        ALESH: problém možná je, že já si u toho představuju tokajské...
        MACHALIK
        MACHALIK --- ---
        [SERVER ERROR]
        MACHALIK
        MACHALIK --- ---
        Rád bych, vzhledem k objevné debatě, kterou jsem měl onehdá s dvěma kamarády, taky zadal anketu, ale místní klub, kde odpoví vždycky tak stovka lidí, je moc malej vzorek. Myslíte, že byste ji někdo dokázali propašovat jako návrh na Home do klubu [ nyx :: navrhy na ankety na gate/mainu/uvodu... whatever;) ] ? Rád bych znal statistický rozložení v řádech tisíců hlasů. Díky když tak!
        TOXICMAN
        TOXICMAN --- ---
        ALESH: kvalitní a v malém množství ano
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        ALESH: no jo, jenze pak jsou treba vina...pred rokem jsem mel Neronet, ktery jiz pri jemne dousce chutnal jako rozpoustejici se boruvky v cokolade na jazyku...

        proste nelze vino odsoudit jen tak..prilis mnoho druhu a chuti
        ALESH
        ALESH --- ---

        Chutna vam vino? (alkoholicky napoj)

        140 hlasy od 140 respondentů

          CHORCHE
          CHORCHE --- ---
          LODBROG: neprud a zhasni :D
          jinak todle je anketa, kde uz nebudu hlasovat ani se zaprenim, mas pravdu, klasicka picusovina - pockame, az si to SOTD rozmysli, hnusna, hezka, prdelata a kozata... tak tak ;)
          LODBROG
          LODBROG --- ---
          SOTD: Ty vole to jsou otázky... s jakou černoškou? Ukaž.
          To je jak "chutná vám víno?". Některé jo, některé ne.
          Obvykle chci sex s někým konkrétním, kdo aspoň vím jak vypadá. I černoška může být hezká nebo hnusná.
          MARI
          MARI --- ---
          POZITRON: ještě tam mohlo být "pracuju v bordelu". ;)
          ROLEX
          ROLEX --- ---
          SOTD: nazval by jsi byt, kde jedna osoba masíruje lidi na kšeft masážní salón?
          POZITRON
          POZITRON --- ---

          Anketa pro muže: Měli jste někdy sex (pohlavní styk, orální sex nechme stranou) s prostitutkou? (Za peníze)

          146 hlasy od 146 respondentů

            POZITRON
            POZITRON --- ---
            KOZINA: tahle moznost me vubec nenapadla :/
            KOZINA
            KOZINA --- ---
            POZITRON: několikrát, ale nikdy sem tam neměl nic víc než piva...
            JACOB
            JACOB --- ---
            CHORCHE: Ja "Nebyl, ale klidně bych šel"
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam