• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ROLEX: to už tu byla né taková anketa se zavíraním dveří od wc
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ROLEX: ještě varianta zamknu se.
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    můžete někdo dát anketu? Klidně veřejnou. Tak tedy:

    "Jste sami doma a jste si jisti, že nikdo v blízké době nepřijde a nebo bydlíte sami. Jdete na velkou. Co uděláte s dveřmi?"

    vždy zavírám
    někdy zavírám, někdy nechávám otevřené
    vždy nechávám otevřené
    BLUNTED
    BLUNTED --- ---
    SOTD: ty si myslíš, že ti lidi odpoví pravdivě i když je to anonymní?
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SANTAL: ale kdybych jí měl, tak asi koukám...což je teda jeden z důvodů, proč jí nechci:)
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    [SERVER ERROR]
    SVATY
    SVATY --- ---
    PISKVOR: Ano, mám na mysli film v rámci televizního vysílání na jakémkoliv televizním kanálu. Klidně to tam specifikuj nenapadlo mě že by někoho napadlo něco jiného :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    FOAMISS: Vždyť nekoukám :)
    FOAMISS
    FOAMISS --- ---
    LODBROG: Wtf? Proc? Se nekoukej, ne? :>
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Občas mi v anketách chybí možnost "Jsem muž a NEchci vidět výsledky"... :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SVATY: Rozumim tomu spravne jako "na program sireny pomoci televizniho vysilani," a ne jako "na televizi jako zobrazovacim zarizeni k DVD/BR/pocitaci/media centru/...."?
    SVATY
    SVATY --- ---
    Zdravím, mohl by někdo udělat anketu ?
    Kdy jste se naposledy koukali alespoň na jeden celý film v televizi ?
    Nahoře: V posledním týdnu, V posledním měsici, V posledním roce, Déle než rok
    Na straně: Mám doma televizi, Nemám doma televizi
    Dík
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    GRANTORINO: tak proč to píšeš když to všechno zníčíš ???.... za mě teda ztráta času :)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    SOTD: cestovní deník když jsem na cestách
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SANTAL: píšu si deník ted a psala jsem si ho na ceste do Santiaga v cervenci, jen pro svou potrebu / jedna osoba se me ptala (prekvapive to nebyla ani moc kamaradka, pouze znama), jestli to zverejnim a poslu ji to, premyslela jsem o tom a pak jsem si rekla, ze nevim proc bych to delala, je to moje vec a neni to nikomu urcene ke cteni, nakonec tam jsou veci, ktery by se mohli dotknout nekoho, takze asi to jeste taky znicim :)/
    (... a nerejpej)
    KOLU
    KOLU --- ---
    LODBROG: Dej si jí do oboustrannýho ignoru, oddechne se všem :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MUI: Buď máš se mnou problém, a pak doporučuju nečíst (mám dost výraznou ikonku, snadno ji přeskočíš),
    nebo máš sliz už v uších, a i to se dá řešit: propříště nepodceňuj hygienu.
    Btw žádný citát nevidím.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    <ot>
    SOTD: Vtipný použití slova.
    Totiž... "intimní" původně znamená týkající se vnitřní stěny cévy.
    Co může být v těle intimnějšího než místa kudy ti proudí krev, kam opravdu nikdo a nic nesmí? (Možná ještě vnitřek kostí, kostní dřeň.)

    Až dnešní doba (a reklamy) "intimitu" nerozlučně spojila se sexualitou, se kterou nesouvisela ani trochu.
    Protože platí, že když něco používá dostatečný počet lidí (i idioti jsou lidi), význam se posune.
    I pro ostatní.
    </ot>
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GRANTORINO: Kdo už tehdy nepsal deník nebo básně - a o všem dnes nemá pocit, že je tím záhodno zatopit .-)
    Já otázku vztáhla na dospělé, anžto byla položena zdejším uživatelům... (jasně čtu čas přítomný)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SANTAL: hm, nemyslím, ja jsme si psala deniky nekdy v patnacti, kdyz jsem je cetla treba po deseti letech bylo to zajimave :) pak jsem je znicila
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    GRANTORINO: Já měla často pocit, že je to spíše něco co chce být objeveno... Nebo alespoň občas čteno někomu. No a pak máš taky povinné deníky, třeba v alkoholické léčebně - taky zvláštní intimita ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam