• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ESTEN: proto
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SKYRAY: proc?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: teda panove, s tim vasim ANO jsem si ublinkla
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GOGOLACKA
    GOGOLACKA --- ---
    FIONOR: diky :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SAGEMA: jo! a co spatne od zaludku, kolikrat nemuzu skoro ani dychat, jak je to intenzivni. navic je to castejsi jev, nez smradlavej bezdomovec/nemytej clovek. :(
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    SOTD: občas, a často se mi dělá až špatně od žaludku z toho, jak jsou někteří lidé, zvlášť ženy, přehnaně navoněné.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NICOLE: ...což mi ale víc vadilo v openspace než v tramvaji - celej den tam v kanclu pro sto lidí mezi nima sedí pět zombií, nic nenapracujou (protože se sotva držej v bdělém stavu), ale prostě si těch svejch osm hodin přijdou odsedět a šířit nákazu. Pochopitelně koncem týdne už tam díky zombiím je lidí jen sedmdesát, a z toho deset zombií.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SOTD: smrad vadí, ale poslední dobou mi vadí víc ty spousty infekcí všude kolem. Imho by užitečnější, než extra vagon pro seznamování, byl extra vagon pro nemocné. Jak k tomu člověk přijde, že na něj kdekdo prská?
    SITH
    SITH --- ---
    TOMMY69: damn :D
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    POZITRON: jak si myslite :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HARDCABB: mame odpovidat tak, jak si myslime, ze to je, nebo tak, jak to je z hlediska pravdepodobnosti? tuhle jsme se presne na tohle tema hadali v hospode, tak se radsi ptam. :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    jdu si pro popcorn, nyxaci budou debatovat o matematice.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    (prectete si prosim doplnujici text) Otazka: Zvýší se šance na výhru, pokud soutěžící změní svoji původní volbu?

    101 hlasy od 101 respondentů

      HARDCABB
      HARDCABB --- ---
      TOMMY69: to je dobra vec, jednou jsem si na to delal skript abych si overil vysledek
      TOMMY69
      TOMMY69 --- ---
      Udelate mi nekdo prosim anketu?

      Veskrze poctivý moderátor umístil soutěžní cenu – auto – za jedny ze tří dveří. Za každými ze zbývajících dveří je cena útěchy – koza. Úkolem soutěžícího je zvolit si jedny dveře. Poté moderátor otevře jedny ze dvou zbývajících dveří, ale jen ty, za nimiž je koza. Teď má soutěžící možnost buď ponechat svou původní volbu, nebo změnit volbu na zbývající dveře. Soutěžící vyhrává cenu, která je za dveřmi, které si zvolil. Soutěžící nemá žádné předchozí znalosti, které by mu umožnily odhalit co je za dveřmi.

      Zvýší se šance na výhru, pokud soutěžící změní svoji původní volbu?

      ano
      ne
      je to mimo me logické schopnosti/blank

      Bez googlení kdyžtak :)
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      KBN: vlevo nahoře a jde se proti směru hodinových ručiček.
      KBN
      KBN --- ---
      ZUZKAOU: z které strany se začíná?
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---

      Jsi rom?

      75 hlasy od 75 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam