• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Prdím na vás, mám důležitější věci na práci :) Strkejte si ho, kam chcete :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    FIONOR: Chceš poslat fotku?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BURAN: Ať si ho klidně maj, jen říkám, zvracím.
    BURAN
    BURAN --- ---
    FIONOR: haha to me nenapadlo :D
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKYRAY: jj nazor, a je tam i otazka pro tebe ;)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BURAN: Tvůj názor.
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKYRAY: nevim no, homosexualni pohlavni styk je homosexualni kdyz to dela chlap s chlapem i kdyz to dela zenska ze zenskou. kdyz ty muzes mit homosexualni sex, proc by ho nemeli mit muzi? neni v tom zadny rozdil :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    FIONOR: V tomto směru si pořád myslím, že chlap je chlap a ženská je ženská. A pokud by heterosexuální chlap raději strkal svýho pinďu do prdele jinýho chlapa, tak to promiň, zvracím. V tomto případě sympatizuju s těmi pány, kteří jasně volili NE nebo NEROZUMÍM.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FIONOR: už jenom to, že k tomu svolíš, z tebe dělá tak trochu gaye :)
    GOGOLACKA
    GOGOLACKA --- ---
    FIONOR: bylo vlastne kdy zodpovezeny, proc prave jack harkness a jak ho potkal?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SKYRAY: jo tak
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ESTEN: proto
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SKYRAY: proc?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    MINERWA: teda panove, s tim vasim ANO jsem si ublinkla
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GOGOLACKA
    GOGOLACKA --- ---
    FIONOR: diky :D
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    [SERVER ERROR]
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SAGEMA: jo! a co spatne od zaludku, kolikrat nemuzu skoro ani dychat, jak je to intenzivni. navic je to castejsi jev, nez smradlavej bezdomovec/nemytej clovek. :(
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    SOTD: občas, a často se mi dělá až špatně od žaludku z toho, jak jsou někteří lidé, zvlášť ženy, přehnaně navoněné.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NICOLE: ...což mi ale víc vadilo v openspace než v tramvaji - celej den tam v kanclu pro sto lidí mezi nima sedí pět zombií, nic nenapracujou (protože se sotva držej v bdělém stavu), ale prostě si těch svejch osm hodin přijdou odsedět a šířit nákazu. Pochopitelně koncem týdne už tam díky zombiím je lidí jen sedmdesát, a z toho deset zombií.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam