• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    založte si diskuzi Jak někoho píchat do prdele a nemít hovno na žaludu...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SALAMAN: nojo nojo, asi mi to casem doslo, i kdyz je to zajimava rovina, dik ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CHORCHE: Z Tvýho pohledu: aktivní - nakládáš někoho do zadku, pasivní - nakládá někdo Tebe.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SALAMAN: ja tam asi uplne nerozumim tomu Aktivni a Pasivni, čeče
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CHORCHE: Jak říkám, nebala bych se jít do detailnější diskuse, ale bylo by to tady OT...
    KOLU
    KOLU --- ---
    Lubrikační gel - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=kRe5FeqvOXU
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MORGAIN: zmena je zivot
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CHORCHE: No lopgicky mě zajímá, co může láká, protože u ženy mám konkrétní představu, jak to může vnímat :-)
    KOLU
    KOLU --- ---
    Motiv, nemotiv, nervovejch zakončení je tam víc jak na celym péru a to všechno na pár cm2. Tak bodejť by se nelíbilo.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    MORGAIN: hele proc jen muze? ja to vidim dost fifty fifty... at uz jen z ruznych chatu a diskuzi, dneska me vic prekvapi holka, co rekne Anal hnus, vetsina (nadpolovicni;) klidne ten prst oceni navic, asi to berou jako pridanou hodnotu ;) a chlapa laka zmena a mit pocit, ze ji jeste trosku zprzni

    a vic GAY anket, todle je fakt prdel... hlavne ty prizemni a netolerantni nazory ala skyray - jak to vlastne vzdy nejvic rozpali ty lidi, ktery to nedelaj, ale zvracet z toho musi verejne a nejvic :D
    (nejak za tim vzdy vycitim nemalo podobne kokotskejch ci netolerantnich nazoru kdekoli jinde)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SALAMAN: Ve skutečnosti je to zajímavá otázka, co konkrétně vlastně na análním sexu muže tak láká... ale obávám se, že ne pro toto auditko... :-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Když se koule nedotýkaj, tak to ale teplý není, ne?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SALAMAN: o homoerotice nemluve.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FIONOR: Kdo to nezkusil, nepochopí:D
    MARI
    MARI --- ---
    FIONOR: když se to oběma líbí, nevidím v tom problém. v posteli se občas dějí šílenější věci, než je anální dírka. ;)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    On je hlavně rozdíl mezi homosexuální orientací a homesexuálním chováním. Ale těžko to vysvštlovat homofóbním lidem že jo...
    KOLU
    KOLU --- ---
    Anální sex je nechutný?
    Kam jsem to, kurva, vlezl?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MINERWA: To si osobně nemyslím. Gaye definuje primárně to, že jej sexuálně přitahuje stejné pohlaví, tady mluvíme o nutnosti - nebo je alespoň takhle položená otázka.
    A je to stejně nesmyslné, jako prohlášení, že muž, který si užívá anální sex, je latentní gay... což taky není pravda.
    Tímhle prohlášením mícháš dohromady své osobní sexuální předsudky s tím, co máme kulturně vtisknuté jako chlapské...
    NOP
    NOP --- ---
    Já teda když si představím nejhnusnější (k tomu teda zasyflenou, plesnivou atp..) ženskou, tak ho asi radši strčim do nejhezčího chlapa.. Oboje je hnus, ani jedno bych si neužil, ale neváhal jsem ani chvíli..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam