• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    On je hlavně rozdíl mezi homosexuální orientací a homesexuálním chováním. Ale těžko to vysvštlovat homofóbním lidem že jo...
    KOLU
    KOLU --- ---
    Anální sex je nechutný?
    Kam jsem to, kurva, vlezl?
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    MINERWA: To si osobně nemyslím. Gaye definuje primárně to, že jej sexuálně přitahuje stejné pohlaví, tady mluvíme o nutnosti - nebo je alespoň takhle položená otázka.
    A je to stejně nesmyslné, jako prohlášení, že muž, který si užívá anální sex, je latentní gay... což taky není pravda.
    Tímhle prohlášením mícháš dohromady své osobní sexuální předsudky s tím, co máme kulturně vtisknuté jako chlapské...
    NOP
    NOP --- ---
    Já teda když si představím nejhnusnější (k tomu teda zasyflenou, plesnivou atp..) ženskou, tak ho asi radši strčim do nejhezčího chlapa.. Oboje je hnus, ani jedno bych si neužil, ale neváhal jsem ani chvíli..
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKYRAY: rado se stalo. zase muzu nejake dodat, az budes komentovat neco co se te vlastne vubec netyka ;)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BURAN: Třeba tohle: Nerozumím otázce/Nevím. Nic, díky za názory.
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKYRAY: hele a co bys jako chtela? abysme radej sli a nez s nejhezcim chlapem sukali s nejhnusnejsi zenskou? me staci jit na nakup a potkavam takovy zensky, ktery bych se bal videt svleceny. a to je jen u nas v mestecku, a tam urcite nejhnusnejsi zenska na svete nezije.
    brrrr. :D :D
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Prdím na vás, mám důležitější věci na práci :) Strkejte si ho, kam chcete :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    FIONOR: Chceš poslat fotku?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BURAN: Ať si ho klidně maj, jen říkám, zvracím.
    BURAN
    BURAN --- ---
    FIONOR: haha to me nenapadlo :D
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKYRAY: jj nazor, a je tam i otazka pro tebe ;)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    BURAN: Tvůj názor.
    BURAN
    BURAN --- ---
    SKYRAY: nevim no, homosexualni pohlavni styk je homosexualni kdyz to dela chlap s chlapem i kdyz to dela zenska ze zenskou. kdyz ty muzes mit homosexualni sex, proc by ho nemeli mit muzi? neni v tom zadny rozdil :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    FIONOR: V tomto směru si pořád myslím, že chlap je chlap a ženská je ženská. A pokud by heterosexuální chlap raději strkal svýho pinďu do prdele jinýho chlapa, tak to promiň, zvracím. V tomto případě sympatizuju s těmi pány, kteří jasně volili NE nebo NEROZUMÍM.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FIONOR: už jenom to, že k tomu svolíš, z tebe dělá tak trochu gaye :)
    GOGOLACKA
    GOGOLACKA --- ---
    FIONOR: bylo vlastne kdy zodpovezeny, proc prave jack harkness a jak ho potkal?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SKYRAY: jo tak
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    ESTEN: proto
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    SKYRAY: proc?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam