• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    JACOB
    JACOB --- ---
    87HIGHFLYER: Nevim, zda to neni nepravda, ale kdysi jsem cetl prave o Australii, kde pry pokud nejdes volit, dalsi 4 roky nemas od statu narok ziskat zadne penize (kuprikladu podpora v nezamestnanosti a podobne). To mi prijde v podstate ferova myslenka :)

    Jinak ja bych treba i pro byl, ale vyzadovalo by to dost zmenit moznost volit. Specialne mi jde o moznost volit pres internet, pripadne kdekoliv se rozhodnu. Tj. ta povinnost jezdit si nekam pro volebni prukaz, abych mohl volit nekde jinde je tak debilni, ze bych kvuli ni rekl "Ne"
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    87HIGHFLYER: muzes nejak rozvinout myslenku tyhle ankety? stejska se ti aspon trosku po totalitnim povinnym hlasovani?

    nutit nekoho volit, aby tam z odporu hodil Prazdnej hlas, mi prijde docela mimo - lec muzu prehlizet nejakou dobrou myslenku ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Souhlasili byste s povinností chodit k volbám s možností vhodit prázdný hlas?
    Absence by bez ospravedlnitelného důvodu byla sankciována pokutou (cca 1000 kč)

    Řádky
    Chodím volit pravidelně
    Chodím volit někdy
    Nemůžu volit
    Nechodím volit
    Blank

    Sloupce
    ano
    ne

    1 hlas veřejně
    Díky
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    TOXICMAN: Bylo by asi i zajímavý vidět, kolik z hlasujících bylo u voleb. Speciálně u varianty NE.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    CHORCHE: oprava, babis ne do opozice, ale ne do vlady, jen ji dat za nejakych podminek podporu - ve finale nez tady vznikne vlada, tak zestarnem a je to zas nejaka obloz na volice, jako by se andrej toho vysledku sam lek a ac sliboval, tak... ted ho to pali jak horkej brambor

    sem na to fakt zvedavej a taky na to, co ozrala na hrade vykouzli s saskem haskem a kdyz se to nebude libit jemu, tak co nam nadiktuje, ci shodi

    nemam sobotku rad, ale mit cas, tak sem snad sel i na demosku - soc dem, resp to akcni kridlo ted, sou mrdky nehorazny... jako predseda mi prisel ok tak spidla, s kerym to nakonec flaklo :D
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    HONZAL: a ze se babisovi do te koalice chce, coz? nerikal dneska nebo vcera neco o tom, ze vladnout by mela soc dem s kdu csl? tomu rikam slovo do pranice od praktickyho viteze voleb, jit do opozice, kuli tomu ho urcite lidi volili... fakt chytry, stejne jako soc dem s haskem, taky nadhera
    komanc je na fakace, ale je to ostatni opravdu lepsi? a v cem? sociopati, co se dokazali odtrhnout od rudy a nosi zlutou? skromach taky parkrat o vikendu zaperlil

    jak dlouho budem volit jeste hur a hur, protoze to porad jeste jde hur a ma to tu tendenci, vetsina elektoratu se necha opit rohlikem, v lepsim pripade koblihou...

    si rikam, jestli by mohlo vypadnout neco horsiho napr. z vlady zelenych a svobodnych... tam bych se treba kralovsky pobavil, takhle je to zas akorat tak smutny
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    TOXICMAN: dal sem ano, ale hlavně ve smyslu, že radši koalici Socdem s Babišem, než s KSČM
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOXICMAN: spokojenej clovek asi nebude uplne nikdy, ale mohlo to byt horsi :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    Dostala se Vámi volená strana do parlamentu ČR?

    131 hlasy od 131 respondentů

      TOXICMAN
      TOXICMAN --- ---

      Jste spokojeni s výsledkem voleb do Poslanecké sněmovny?

      124 hlasy od 124 respondentů

        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        MAR_TINA
        MAR_TINA --- ---
        VON_GILOTINE: nemusí z toho žít finančně. Ale žít ve smyslu je tím naplňována.
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        CHORCHE: bobosikova ma uspesnou kosmetickou firmu. fakta.
        CHORCHE
        CHORCHE --- ---
        87HIGHFLYER: njn todle je taky diskutabilni, viz. treba bobo... ta z toho zije a kandiduje uplne kamkoli :)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        CHORCHE: hlavně ty strany dostanou poměrně slušný prachy když dostanou určitej počet hlasů. Takže podpora je to každopádně.
        CHORCHE
        CHORCHE --- ---
        FIONOR: ok - me totiz posledni dobou ta manipulace, co hlasa dost CSSD, ale vlastne ty velke strany a jejich zblbi fans, leze krkem - vnimam to za docela podstatnej problem a souvisi to s tim soucasnym marasmem (hl ty 3, topce uz znova hlas ale taky nedam a povazuju je za 4te v poradi)

        nechame se prekvapit, ja se dnes docela projel, abych odvolil - a kdyz jezisek da, budeme mit na vanoce i novou vladu :D
        CHORCHE
        CHORCHE --- ---
        FIONOR: jepici uvaha je uz i jen mantra o Zahozenem hlasu.... pak se tu porad voli mrdky ala ODS, KSCM ci CSSD - ses sobotka nebo co to meles? bojis se o jejich *monopol*?

        naopak volba mensich stran je dobrej krok, protoze ty velke (10++%) si uvedomi, ze to nemaj jiste, nemuzou jen populisticky plkat a meli by neco zacit delat, vsak ono to ted presne takhle nakope ten zbytek ODS tragedu... akorat u nich doufam, ze uz to nerozdejchaj

        (nejsem volic ani Svobodnych, i kdyz pred tydnem sem je docela zvazoval)
        SYPH1
        SYPH1 --- ---
        MINERWA: už ho tam mám
        ALESH
        ALESH --- ---
        LEENVECKA: no a? :)
        LEENVECKA
        LEENVECKA --- ---
        ALESH: jsem volič svobodných a ten jeden z hlasů v anketě patří mě a nestydím se to přiznat:-)
        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---
        super záhlaví:)
        ALESH
        ALESH --- ---
        PISKVOR: moje vyjadrovaci schopnosti nejsou nejlepsi, no:)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam