• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    NOP
    NOP --- ---
    GRANTORINO: A když někoho baví skládat hudbu (a je třeba i kvalitní) např. ve svém volnu a nechce za to žádný peníze, je to pak taky demagog, podle tebe?

    A co je to kvalitní hudba? (Ne, o tom se bavit nechceme...)

    To je nuda. Dáme radši nějaký ankety?
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: no a sme u toho. Pro tebe je třeba kvalitní hudba namixovaná bandou producentů. Pro mě je kvalitní hudba i kolega, kterej si hraje pro legraci

    https://soundcloud.com/thilomutter
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GRANTORINO: vidis a ja si myslim, ze moc kvalitni hudby neznas
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NOP: ja znam taky spoustu kvalitni hudby, ale jsem si vedoma, ze ta hudba zadarmo nevznika, zatimco tady to vypada, ze ano a to je cira demagogie
    NOP
    NOP --- ---
    GRANTORINO: Ty spíš jen neznáš žádnou kvalitní hudbu zadarmo, se mi zdá.
    GREGI
    GREGI --- ---
    neco nepochopim prohlasim to za picovinu a kopu kolem sebe:) logic
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ta otazka je od sameho zakladu pekna picovina, coz se tu uz mozna lip nez ja snazil naznacit ALESH...

    GREGI:
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: ja si zase nemylsim, ze zrovna plastici jsou kvalitni hudba, sorry, podle me je to pekna sracka a jediny co tomu dava punc je ta omacka totalitni kolem toho zakazaneho undergroudnu, jinak se to neda poslouchat
    GREGI: protoze si demagog
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: vubec nereagujes na co mas.... a jak psal adamfc ocividne si nepochopila otazku.... ta vubec nebyla o tom jestli platit za hudbu nebo ne tak nechapu proc mi tady rikas ze sem ja kreten:)
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: znova - viz plastici a s nimi spřízněný kapely. Řežeš to do extrému a je to demagogie. Nevim, co posloucháš za muziku, ale na tu, co posloucham já, je potřeba aparatura za nějakejch 25k, šikovný ruce a kreativita

    GRANTORINO: to je píčovina
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NOP: kvalitni hudba neni nikdy zadarmo, takze nechapu kam porad s tou logikou mirite, proste realita vam stejne ukazuje, ze to nikdy zadarmo byt nemuze
    NOP
    NOP --- ---
    GRANTORINO: Abych použil tvoje slova - jaký ty znáš nespokojený hudebníky je irelevantní, mluvíme o kvalitní hudbě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    proste bez vejce neni slepice a bez slepice neni vejce
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: koukni kolik je vsude na netu kvalitnich fotek od amateru rekl bych ze fototechnika je na tom nakladove uplne stejne jako nastroje

    koukni kolik je na netu ilustraci ktere lide delali ve volnem case a casto kdyz jim napises jestli je nekam muzes pouzit tak ti to dovolej a jeste jsou radi;)

    a jasny vetsinu lidi to zadara bavit asi nebude ale de o to ze i dneska uz mam tolik hudby ktera je legal free ze bych to do konce zivota nenaposlouchal.... takze takovy lidi jsou a vetsinou je to na te hudbe poznat! a ano vetsinou to nejsou kytarovky nebo vazna hudba ale to pro me neni syno. kvalitni hudby...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: zjednodusene vzato, neposlechnul by sis svoje oblibeny hudebniky, kdyby nexistovalo nahravaci studio, ktery zase by neexistovalo bez zaplaceni existence z kapsy hudebnik a ahudebnik na to musi nekde brat atd atd...... takze kdyz mus nedas ani kacku proste si tu hudbu nikdy neposlechnes a on muze bejt genialne genialni, ale kdyz si tu pisnicku bude piskat u reky nekde, tak ti to moc platny nebude...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: "Myslite si ze by byl dostatek kvalitni hudby i kdyby za ni nikdo neplatil a hudebnici ji delali ciste ve volnem case pro zabavu?"

    !jenze oni to uz davno delaji ve volnem case a pro zabavu zadarmo, a pak narazi na limity toho , a proto si za to nechavaji platit, aby ty limity mohli prekonat a z toho potom se rodi kvalitni hudba!

    a znam dost dobrych hudebniku, co uz moc nehrajou, protoze uz je vazne nebavi porad lidi premlouva,t ze to proste zadarmo neni a potrebovali by mit adekvatni zaplaceni... tim ze je nebudete chtit platit, tak pro ne nebude mozne hrat, a to mluvim o konkretnich pripadech a jako ano jsou uz to i dost dobra jmena... a porad to plati...
    /napriklad musi zaplatit hudebni sal aby mohli vubec usporadat koncert, koupit ten nastroj atd./
    je to proste naopak cele postavene na hlavu, predstava, ze se tu znicehonic vyloupne nekdo, kdo da perfektni kus bez kvalitni techniky, bez hudebnich nastroju, bez zaplaceni ucitelu, bez zazemi, bez knowhow, bez kontaktu s ostatnimi nebo bez spoluprace, bez zkusenosti a znalosti, a ze to vsechno je castecne o financich je snad jasne, ne?
    ted i ti geniove hudebni se bez tohohle neobejdou, proste ty finance tam hrajou roli, stejne jako v jakymkoliv jinym oboru, nebo cekate, ze vam nekdo zahraje genialne na hudebni nastroj, kdyz si ho nekoupí, protoze bude bez penez :)?

    GREGI: zase kousek cire demagogie, samozrejme ze v tom jestli platis hudebnikovi za hudbu nebo pekarovi za housku neni rozdil, pouze v mire financi, ale dostat zaplaceno by meli oba, oba maji k tomu naklady
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    GRANTORINO: já jí nechci zadarmo, rád za ní platim. Ale ta otázka byla postavená jinak (resp. já jí teda úplně jinak pochopil). Ta otázka mi divná nepřijde - za kvalitu rád zaplatim, protože vim, že něco musej žrát. Ale na druhou stranu sem si jistej, že by tvořili i bez toho, abych jim něco dával - pokud ne, tak mě ta jejich muzika pravděpodobně ani nezajímá
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jo, je to proste komunismus, hluboce zakorenenej ve spolecnosti a zoufale prasivej
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADAMFC: nema cas ted odpovidat, kdyztak odpovim pozdejc, ale vubec nikam nemirim, jen mi prijde neskutecny ze by lidi chteli kvalitni hudbu proste jen tak, zadarmo, ze jim to neprijde divny, vubec ted neresim odkud kam by meli jit prachy, spis me zarazi ta neskutecna drzost
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NICOLE: ale jo, třeba někdo rozumí víc těhotenskym testům, zná statistiky spolehlivosti, přesnej princip jak to funguje, kdy to nefunguje, na čem záleží na čem ne. A na základě těhle znalostí se rozhodne, jestli je to pro něj důvěryhodný nebo ne. Nebo se rozhodne, protože je venku hezky:) Důvěra nemá se statistikou moc co dočinění, je to názor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam