• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: nevím jak tomu říkáte, mám ráda hudebníky z Teheránu, díky bohu není problém je občas pozvat
    s touhle zpěvačkou jsem byla na workshopu a naživo, je to nádhera jak čistě zpívá...
    Mahsa & Marjan Vahdat - Navaii - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CqmdY4uHzfg
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    world music. wow.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    jo a pravda, ten afterparty byl dokonce zadarmo, protože se mu líbilo český publikum a tak zcela výjimečně hrál navíc večer, bylo to skoro ve tmě, tancovaly fakt všichni , lepší taneční party jsem taky dlouho nezažila :) tenhle set by vas přibil na hodinu do vytržení
    m-r-mortazavi.mpg - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CxhMjyrAlA4&list=PL823011F74D3DCA88
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: ale ja se za to nestydim , tak se podelim no :) byl tady nekdo na nejlepsim íránském bubeníkovi v Café v lese na aftreparty Respect Festivalu v lete? protoze na zivo na festaku i potom dvouhodinovy set byl jeden z mych nejlepsich poslednich hudebních zazitku, ale ted nevim jeslti to fakt pochopite, protože naživo je to prostě pecka a v tomhle videu nejsou slyšet ty basy... a ten podton... hraje tam tri rytmy najednou
    http://www.youtube.com/watch?v=MoQ8dPxCDCA&list=PL823011F74D3DCA88
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no moc kvalitni to asi nebude, kdyz se za to stydis
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: promin, to se fakt nepodivam, prave si jdu na uklidneni pustit nejakou pecku :) abych si spravila naladu z tehle debaty o ničem...
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: aspon se na to plz podivej...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    :PPP
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GREGI: proti mastrum na hudebni nastroje vzdycky :)!!
    GREGI
    GREGI --- ---
    GRANTORINO: a ja sem debil:D
    Electronic Musicians are Talentless. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eNwBwYXS3f8
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: kdyz uz jde o to co posloucham ja, tak o existenci techto veci nemas ani potuchy :) nejspis
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: ano mam, ale to není všechno zlato, neříkej, že si tu Haničku Zagorovou taky na party neposlechneš a to je kvalitní hudba, to doufám uznáš ! :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    a jo mate pravdu, když o tom tak přemýšlím, jsem vysazena na živou hudební produkci na normální hudební nástroje se vším všudy, se show a stříkajícím potem z hudebníků z různých koutů světa v špičkovém provedení a jsem ochotná za to vysolit i vyšší částku abych je viděla pěkně naživo, takže mě nějakou elektronickou nasimplovanou hudbou prostě neohromíte... a že by ty živý kapelky nebyli kvalitní, o tom není pochyb, jsem v tom dost vybíravá :)) jenom naživo je to prostě nepřenosné, takže házet sem záznam z koncertu nebudu... proste i kdyz treba elektronika, tak namichaná s živou hudbou a to se musí umět, na to žádnej mixer nepomůže a smíchat dvě skladby dohromady nepovažuju za umění rovnocenné živé muzice, i když to poslochám taky a vůči technu výhradu nemám, taky jsem jezdila, ale za kvalitní hudbu to nepovažuju ani klubovou scénu, ale jinak klukům, fandím, taneční hudbu beru, ale přijde mi to nesrovnatelný, neosobní
    existujou masteři, který zahrajou psytrancovou hudbu na normalni hudební nastroje
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GRANTORINO: no vzhledem k tomu ze mas rada parov stellar, bych radeji mlcel.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VIXLE: to je mozny...
    GRANTORINO: aha, tak uz to zacinam chapat... v tom se tedy opravdu neshodneme naštěstí... že nikdo o kvalitní hudbu nestojí, s tím jsem nepočítala... jsem proste holt rozmazlena, neposloucham sracky
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    GREGI: nadsazka byla to ze kazdej si muze o necem jinym myslet ze je to kvalitni?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    GRANTORINO: pockej, to si trochu nerozumime. ja beru jako hudbu zadarmo to, co nekdo vytvoril a neprofituje na tom. bez ohledu na to, kolik casu/penez/usili ho stalo to vytvorit.

    nic na jednu scenu nezjednodusuju, byl to jen priklad.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---

    Vadilo by vám, kdyby v důsledku současný situace, kdy se hudebníkům "neplatí", začalo vznikat méně kvalitní hudby?

    67 hlasy od 67 respondentů

      LOPIK
      LOPIK --- ---
      GREGI: Je to to samý - z každýho příspěvku co tu čtu cítím akorát velký "Pičo!" hraj a nemel
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      co anketu?

      Vadilo by vám, kdyby v důsledku současný situace, kdy se hudebníkům "neplatí", začalo vznikat méně kvalitní hudby?

      ano
      ne
      nevím
      jinak

      1 hlas veřejně
      GREGI
      GREGI --- ---
      LOPIK: tady ale nikdo nerekl neplatit lidem za hudbu jen tady grantorino to tak otocila ze to tak vypada;)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam