• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    HWLLFFRDD: a to je vada řeči nebo humor?:)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    já teda většinou moc nezkracuju, spíš komolím (Pražského posrání, Velkostranská, Invažidovna, IQ Havlova, Smíchovské zápraží, Frolenc, Křižníkova, Rozptyly)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    L4MA: Ja pouzivam Budějárna, jinak Vysak mi prijde normalni, vsichni v okoli to tak rikaj. Mozna jsou ruzny Prazsky dialekty. By byla zajimava anketa na zaklade lokality.
    SAGEMA
    SAGEMA --- ---
    PISKVOR: červená :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    L4MA: KC, BU, PN, PP, VY, IP a HN, a je to :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: Kačák, Buďka, Pank, Pražák, Vyšák, Ípák a Hlavák, ať si zbytečně netřepíme hubu ne... :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    SOTD: Ubohé...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: prast jak uhod, anketa asi stejne nebude. jen me to zajimalo, pac ja zas neznam skoro nikoho kdo by to byt jen vyslovil, natoz pouzival
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LODBROG: italská domácnost je snad spíš domácnost, kde se lidi hádají stylem, že lítají talíře a ječej na celý kolo... i kvuli kravinám...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    LODBROG: mně prostě přijdou texty k zamyšlení, je jasný, že se musí správně pochopit :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: jak nekteri mladi? snad vsichni ne? :) sem nad danou hranici a vsichni my vrstevnici to uzviaj bezne...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: uz si sice nejsem jista jak vypadas na fotce, ale kreten jsi kazdopadne a ted mi to tu uminusujte do bezvedomi....
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    MINERWA: "Vulgární" je celkový styl projevu, a imho je to účel. Pochopitelná snaha autora zaujmout a prodat, takže nějak šokovat.
    Ale je to spíš vtipné nebo odpudivé, ty rýmy?
    Za mě bych řekl "trapné/hloupé" (i když druhý řádek prvního verše má nejspíš obsahovat moudro), ale anketa to nenabízí.


    GRANTORINO: 12x se rozejít a zase se hned sejít... to bych už někde počtvrté ty rozchody (a schody) nebral vážně, přestal je počítat a řekl bych normální kontinuální vztah,
    jen s trošku emočnějším průběhem.
    Italská domácnost se tomu myslím říká.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SOTD: vulgární
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    FIONOR: no....podle toho co bych chtěl říct
    OSTROVAN
    OSTROVAN --- ---
    lol, já už desátý vánoce trávim jenom s kocourem a to mi neni ani třicet.... dvanáctkrát za rok se rozejít a sejít, to mi přijde jak kdysi bejvaly v bravu ty fotoseriály....
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LOL
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CHORCHE: ano, taky bych to nikomu neprala... verila jsem tomu vztahu vic nez on, byla to chyba, uz ji nebudu opakovat...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    GRANTORINO: 12x? ste magori oba, a rikat vic on, nez ty, jeden ste magor a druhej sebemrskac, z neceho takhle labilniho, zvlast chlapa, by mi mrdlo - pokud se se mnou nekdo rozejde 2-3x tak uz to je pro me dostacujici signal... 12x je vazne wtf, to je dobre vytirani si prdele
    asi je zvlastni, co kdo oznacujeme vztahem, protoze to o cem mluvis ty, bych ja nikdy zazit nechtel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam