• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    87HIGHFLYER: Třeba proto, že to neni samozřejmý jako u heterosexuálního páru. Třeba já bych byla proti a snažila se to klukům rozmluvit.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    87HIGHFLYER: treba proto, ze vnoucata se daji poridit i jinak nez ze si tvuj syn/dcera musi najit opacny protejsek?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LEENVECKA: přesně, proto moc nechápu proč na to poukazovat
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    87HIGHFLYER: tak kdyby nebyl gay a meli s pritelkyni/manzelkou problem a chteli adoptovat tak bych se taky tesila...to je snad samozrejmost nebo ne?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LEENVECKA: a kdyby nebyl gay tak by ses netěšila?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    KOTENCE: ja mit kluka gay tak se tesim na to co by si s pritelem/manzelem adoptovali nebo nechali porodit:o)
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ADITU: tak to já právě vidím - teda jen, co se týče výchovy dětí. Dcera, co žije s ženou a vychovávaj moje vnouče, který má otce kde? Radši bych riskovala a prenatálně změnila orientaci dcery.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    já nevim...pokud bych věděl, že moje dítě bude potenciálně sociálně znevýhodněný a měl možnost něco udělat proto, aby nebylo...zvlášť pokud to bude bez rizika, nechápu proč bych to dělat neměl.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOTENCE: tak to už je ale něco jinýho než "chci vnoučata". osobně nevidím rozdíl mezi tím, když je někdo šťastný s mužem, nebo ženou, který/á ji/ho přitahuje.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ADITU: no, přála bych si, aby moje dcera vychovávala děti s chlapem, se kterým je šťastná a přitahuje jí.
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOTENCE: jako že chceš vnoučata, čekáš dceru, o které víš, že bude lesba, a o to víc si budeš přát to změnit? o.O
    GREGI
    GREGI --- ---
    ale jako oboji je hrozny o tom zadna... jen co bych radsi
    GREGI
    GREGI --- ---
    KOTENCE: ja jako chlap bych teda radsi prisel o plod nez zenu... plod/dite si clovek udela dalsi zenu s kterou ma zivot ne
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    GREGI: pak bych za dítě (tedy plod) riskovala víc než za sebe.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    ADITU: no, tím spíš bych byla pro změnu orientace.
    GREGI
    GREGI --- ---
    ADITU: tohle vse bohuzel neslo zohlednit byl by to moc velkej gulas... ale taky me to napadlo, pak ejste rozdelit riziko na riziko pouze pro dite a pouze pro matku
    ADITU
    ADITU --- ---
    KOTENCE: pokud by dítě byla dcera, stále ještě může být.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    FRONEMA: tak to já kvůli tomu, že chci vnoučata.
    GREGI
    GREGI --- ---
    FRONEMA: myslel sem ze je to jasny z tech dalsich odpovedi kde je riziko;)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    GREGI: no jejda lekarskej zakrok urcite ne, ja myslela ze je to jako nejaka filozoficka otazka kde bych jenom rekla "zmenit" a bylo by zmeneno
    GREGI
    GREGI --- ---
    FRONEMA: docela by me zajimalo kolik homosexualo by reklo ze by radsi bylo hetero... treba kamos rikal ze by nevahal ze takhle je to moc slozity
    GREGI
    GREGI --- ---
    FRONEMA: jo tady je podstatna ta zmena... rekneme nejakej lekarskej zakrok;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam