• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    POZITRON: se mi to 3 nějak vykouřilo, sry
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SALAMAN: "Hlasujte pro 3 dívky, které se vám líbí nejvíce." neznamená, že se vám maj nějak extra líbít, klidně to může znamenat, že volíte nejmenší zlo. ale podle hlasování to asi jasný neni no, když x lidí zakliklo jen jednu... nevim, jak jsem to měla napsat víc srozumitelně, fakt nevim, pardon. :/
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    POZITRON: Mě teda žádná vysloveně nezaujala.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    fuj. +kvalitni sexisiticky matro. to zas bude v genderovejch alejich nablito
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    (jo a jsou to letosni finalistky souteze miss agro - studentky zemedelky :D)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    ANTICLOVEK: tak snad kdyby byla valka, tak mozna ano..
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    PISKVOR: sférickejch nevim, ale asimetrickejch by se našlo dost
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    87HIGHFLYER: "Uvazujme dokonale sfericke rodice ve vakuu"? To zni dost...makabrozne :D
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SMOKY: "mějme dokonale homogenní kouli o hmotnosti 1 kg, tření vzduchu zanedbejte..."
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ANTICLOVEK: Zalezi na okolnostch, pokud by to znamenalo nebrat si hypoteku/neplatit najem a nebyli tam jiny negativa, tak bych nejak zkousnul (v pripade konkretnich pritelcinych rodicu)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    QUIXDE: Jo...marně jsem pátral po dlouhodobě udržitelnym důvodu, proč by mělo smysl to dělat
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    ANTICLOVEK: Mne tam akorat tak nejak chybi, ze dobrovolne bych do toho asi nejak nesla, ale proste kdyz ty rodice ci jeden z nich je nejak nemohouci, tak mi prijde logicky byt pak takhle s nimi, mit je na blizku a vypomahat. v takovym pripade, pokud by to nebyli kreteni bych to chapala a zkousla.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    STRIX: "Dvougenerační", nikoli "všichni v jednom bytě." To dělá poměrně zásadní rozdíl v oblasti "návštěvy." S tou zahradou jsem to úplně nepochopil - jak se to opalování liší od bydlení v baráku s jinými sousedy? A "chceš si něco udělat na zahradě svýho - smůla" už mi vůbec nedává smysl.

    Takže vlastně jediný, co mi tam zůstává jako smysluplný, je "barák je náš, tak se tu chovej podle našich pravidel," a představa, že se k tobě budou chovat jako k vlastnímu _puberťákovi_.

    (A nechceš vědět, jaký panujou u nás v baráku neshody mezi sousedy, a to jsou úplně cizí lidi - to by museli bejt z jinýho světa asi, aby s náma ve všem souhlasili)
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    STRIX: Hele třeba v našem baráku, bych nemusel naše ani potkat pokud bych nechtěl. Ve většině rodinných domech, dvogeneračních a pod to tak i je.
    Jak jsem psal poslední přítelkyně měla dle mě dokonalé rodiče a s nima bych si i to bydlení dokázal představit.
    jinak:
    - vždy je to o domluvě.
    - proč bych se nemohl opalovat na zahradě nahatej? Jsme přeci všichni lidi.
    - vždy je to o domluvě.
    - zkus se nehádat :D Jasně vím celkem nemožná věc. Jasně že budeš špatná ty, ale pořád se píše s tvými nebo jeho rodiči. To znamená, že i on může být ten špatný ;)
    - z mého pohledu mi na život celé horní patro stačilo a v rodinném, dvogeneračním,... baráčku by to neměl být problém.
    - same.

    No jak jsem psalední přítelkyně měla tak dokonalý rodiče, že bych se nejradši znova narodil a byl jejich - a měli mě rádi!!! MĚ!!! :))
    SKADUWEE
    SKADUWEE --- ---
    ANTICLOVEK: S rodičemi poslední přítelkyně si to dokážu představit a navíc bych byl rád. U ostatních NE! A v budoucnu by to asi bylo o tom jací ti rodiče jsou.
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---

    Šli byste do bydlení v rodinném domě (dvougenerační, případně dům a podkrovní byt v něm, apod.) s vašimi či partnerovi rodiči?

    175 hlasy od 175 respondentů

      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MUI: Ve Sportu nic nepsali.
      WRYKOLAKAS
      WRYKOLAKAS --- ---
      Ankety, který mě nutí hledat na googlu o co vůbec jde... ty jsou fakt nejlepší, konečně nějaký internetový dobrodružství....
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MATHEW_ER: Vadí mu, že nemá RO.
      MATHEW_ER
      MATHEW_ER --- ---
      Nechci to tu moc tahat do OT, ale teda kdyz lidi ve volbach nemuzou nic ovlivnit, co ti vadi na tom, ze ma "kazdej jouda vidlak" volebni pravo?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam