• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    TOXICMAN: tyvole!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    TOXICMAN: vím, všimla jsem si a bylo to moje dnešní první WTF.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOXICMAN: jakym serveru? ono to muze mit dost velkej vliv na vysledky.. kdyztak klidne do posty :))
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    GENERIXX: taky bych formuloval otázku jinak, ale chtěl jsem dát přesně stejnou, jako na jednom velkém zpravodajském serveru, kde výsledky jsou:


    Ano 95.6%, Ne 4.4%, Celkem hlasovalo 10390 čtenářů
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MUCKER: ono když dítě celý den prosedí u tabletu místo u báboviček nebo lega, tak vývoj jeho motorických schopností docela zaostává a takovýhle příkladů by bylo hodně. Na vině však není technologie jako taková, ale rodičové, co místo vystrčení vejrostka na pískoviště či koupě stavebnice pořídí tablet/etc a strčí ho sotva pětiletému děcku do pracek s nějakou rádobyedukativní tupohrou aby měli klid a nemuseli vychovávat a učit sami. Dala jsem ne, ale negativní vliv na správný vývoj to má, když děcko nemá jiné vyžití.
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    BEDRICH_: když je to vývoj, tak to vývoj dětí asi neohrožuje :)
    A děti jako takový moderní technologie ohrožujou asi stejně, jako rozvoj jakejkoliv jinejch technologií v minulosti
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    TOXICMAN: tomu se řiká vývoj
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    MATHEW_ER: například jemná motorika, poruchy paměti, neschopnost udržení pozornosti apod.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MATHEW_ER: hrozí, že si nebudou hrát stejně a nebudou je zajímat stejný věci jako rodiče, ach ta mládež, to já jsem celý dětství běhal venku a tak dále a tak dále...
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    TOXICMAN: ovlivnuji? Urcite, ostatne jako cokoli s cim prijde dite do styku... ale jak by to melo jejich vyvoj ohrozovat?
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    TOXICMAN: no tady zrovna bych chtel videt kdo hlasoval ano, abych si ho moh rovnou zabanovat :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---

    Ohrožují podle vás moderní technologie vývoj dětí?

    132 hlasy od 132 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      POZITRON: se mi to 3 nějak vykouřilo, sry
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      Prostě jsou to normální holky :)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      SALAMAN: "Hlasujte pro 3 dívky, které se vám líbí nejvíce." neznamená, že se vám maj nějak extra líbít, klidně to může znamenat, že volíte nejmenší zlo. ale podle hlasování to asi jasný neni no, když x lidí zakliklo jen jednu... nevim, jak jsem to měla napsat víc srozumitelně, fakt nevim, pardon. :/
      SALAMAN
      SALAMAN --- ---
      POZITRON: Mě teda žádná vysloveně nezaujala.
      VON_GILOTINE
      VON_GILOTINE --- ---
      fuj. +kvalitni sexisiticky matro. to zas bude v genderovejch alejich nablito
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      (jo a jsou to letosni finalistky souteze miss agro - studentky zemedelky :D)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      [SERVER ERROR]
      MUCKER
      MUCKER --- ---
      ANTICLOVEK: tak snad kdyby byla valka, tak mozna ano..
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      PISKVOR: sférickejch nevim, ale asimetrickejch by se našlo dost
      PISKVOR
      PISKVOR --- ---
      87HIGHFLYER: "Uvazujme dokonale sfericke rodice ve vakuu"? To zni dost...makabrozne :D
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---
      SMOKY: "mějme dokonale homogenní kouli o hmotnosti 1 kg, tření vzduchu zanedbejte..."
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam