• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    87HIGHFLYER: proč?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MUCKER: Od toho je Ctrl+myší kolečko ;)
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    se nám ten nyx pěkně přelejvá do kategorie 31-40...
    takže čim dál tim větší písmenka budou zřejmě nutná
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    POZITRON: antikoncepce se nepočítá
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    POZITRON: asi by bylo vhodný z toho vyloučit antikoncepci
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    ELIS
    ELIS --- ---
    [SERVER ERROR]
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    POZITRON: pole dance je dobrý jen na striptýz
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    he rekla bych ze nase skolstvi je jeste pricetne celkem proti treba tomuhle :D [ 3WIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLE: no tak mas uz i celou radu alternativnich skol, o prakticky fungujicich v mem okoli napriklad vim o moznosti Montessori (mš, zš už oba stupně), lesní školka tu je, a několik soukromých školek, školy s rozšířenou výukou jazyků a některé základky jedou podle programu "začít spolu", mě to přijde docela dost, kdybych chtěla, tak si vyberu, ani takhle se nemůžu rozhodnout kam dám dceru. kurikulum základní školy mi přijde poměrně přiměřené co do obsahu, a ano opravdu by to měl každý zvládnout, já jsem si ze základky odnesla poměrně dobré znalosti /uznávám byla to výběrová jazykovka/ vystačily mi i dost dlouho na střední škole v češtině a angličtině, takže k tomu mám spíš kladný vztah, nemám pocit, že by to bylo přehnaně diktované ani jsem se nesetkal a s tendenčně vyloženou látkou ve škole nebo si nějakou vyloženou křivdu, ale uznávám je to dlouho, třeba si to nepamatuju :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Návrh:
    Pole dance jako sportovní odvětví se mi:

    řádky
    líbí - připomíná mi striptýz
    líbí z jiného důvodu
    nelíbí - připomíná mi striptýz
    nelíbí z jiného důvodu
    nemám na to názor

    sloupce
    muž
    žena

    1 hlas veřejně
    díky moc
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    GRANTORINO: já to reflektuju, ale všechny ty možnosti volby mi přijdou velmi omezené v porovnání s tím vším, co je nařízeno
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NICOLE: mela by si reflektovat i to, ze fakticky muze ucitel do urcite miry vybirat co bude ucit, viz. ramcove vzdelavací programy, neco zavazne je a neco neni....
    Nejčastější dotazy, MŠMT ČR
    http://www.msmt.cz/vzdelavani/skolstvi-v-cr/skolskareforma/dotazy
    co je do urcite miry urceno, jak to zalezi uz na konkretni skole jak se tim zabyva a na konkretnim lektorovi
    NICOLE: neplneni skolni dochazky se da obejit napriklad vlastnim domacim vzdelavanim, ktere je zakoncene zkouskou ve skole, pokud ma rodic nejake pedagogicke vzdelani, tak muze
    takze fakticky nektere veci ovlivnit muzes

    ja osobne mam na skolu vzpominky smerem k ucitelum dobre i spatne, nekteri ucitele mi dali opravdu hodne a mam k nim respekt, vzdy je to o konkretnim cloveku ve vysledku jde o lidsky faktor
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    PISKVOR: nemůže tam bejt zmínka o každý díře...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ELIS: Slezsko nic? Diskriminace!
    ELIS
    ELIS --- ---
    [SERVER ERROR]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    KOTENCE: až budeš mít ty, tvoji příbuzný nebo kámoši potomčata, asi nebudeš urvanej z toho, že si v sedmi letech zapálí svoji první, protože to dělá každej.
    Dokonce i já sem ráda, že k těm všem sociálně patologickým jevům na socíkovský základce se nepřidalo kouření.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    87HIGHFLYER: Tak já bych taky radši Fromeny svět :-)
    Pro mě ve čtrnácti měli věci 18+ mnohem větší kouzlo než ty povolený všem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam