• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    STRIX: spoutám, zbičuju... on prská že je mu to málo, já prskám že mě bolí ruka a že má pořídit lepší bitítko... :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    STRIX: mívám vetší chuťě ale necejtím se psychicky v pohodě.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MUI: mně se to docela líbí, je to čistý a jednoduchý. ale já mam doma takovejch nedesignovejch věcí, zbytečností, že bych je musel dát jinam nebo vyhodit, protože by se to k tomuhle stylu nehodilo. takže pro mě ne tak uplně praktický. navíc takhle uklizeno by tam vydrželo ani ne pět minut.
    KLX
    KLX --- ---
    FRONEMA: jasně jasně..já jen, že bych byl pro..ale pokud bych byl Skot, asi by mě zajímalo i tohle a to absolutně netušim..
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KLX: otazka zni, jak bys hlasoval, ne co je pro ne nejlepsi
    KLX
    KLX --- ---
    FRONEMA: no hrdí skoti vlastenci, tam je to asi jasný, otázkou ale je, co by to udělalo s jejich ekonomikou atd. a to netušim nic..
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    V pripade, ze byste byli skoti, hlasovali byste

    134 hlasy od 134 respondentů

      ALESH
      ALESH --- ---
      Mam to jako MORGAIN. V odlehlejsich castech sveta mam radost, v evrope je mi to vetsinou kradeny. Ale myslim ze anketa narazi na to, ze nekteri lide jakekoli jine cechy na dovolene nemuzou vystat a to ze zasady.(zvlastni ze jsou to vetisnou ti, co se jezdi valet k mori do proflaklejch letovisek) Takze pokud ti zalezi na tom kdo a kde to je, uz to znamena, ze s cechy obecne problem nemas a muzes halsovat pro moznost jedna nebo dva.
      UWE_WEBER
      UWE_WEBER --- ---
      Souhlasim s MORGAIN, hlavně taky bude asi záležet na tom kdo a co bude tou češtinou rozprávět
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      JACOB: Jak kdy, jak kde. Třeba když jsme potkali skupinu čechů v Tibetu v malé vesničce, tak jsme se k nim přihlásili a bavit se s nimi začli v podstatě ihned - překvapilo a potěšilo nás to. V Chorvatsku to žádné překvapení není a jejich přítomnost je mi v podstatě ukradená - což jako možnost takyk úplně nenabízíš..
      L4MA
      L4MA --- ---
      JACOB: asi by se melo zahrnout do moznosti, jaci to jsou cesi. :)
      Takata na naši dovolené
      https://www.youtube.com/watch?v=3Av_ZnT7n4o
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      JACOB: jasne, ale jenom kdybych tam byla s nekym, kdo ten jazyk taky ovlada, na dovolenou sem vlastne nikdy nejela sama
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      NICOLE: dyt je to jedno. slo mi o to, ze u nekolika postav na obrazku jsme kazdej s pritelem tvrdili, ze je to nekdo jinej, tak me zajimalo, jak jsou si ostatni lide jisti :)
      NICOLE
      NICOLE --- ---
      POZITRON: tak to se omlouvám . dala jsem nula - a vůbec nevím, o co go. takže si mě odečti :))
      JACOB
      JACOB --- ---
      MINERWA: Treba zacnes mluvit anglicky a cestinu jednoduse nepouzivas, nebo alespon nemluvis cesky pred nimi :)
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      JACOB: jak se da delat, ze nejsem Cech?
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      LODBROG: ale jakej koncert? ...sou z myho stadtlu, jednou sme se s Vojtkem srazili na ulici, celni stret z boku v zatacce, anebo kdyz maj koncert na stadione, slysi to pulka Teplic, a obcas hrajou na lazensky, to by vlastne taky mohl bejt festival, ale bez stanu, vetsina jde domu, ale druhej den je tam zase
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      JACOB: zalezi na tom, jak by na me pusobili, nedokazu to takhle uplne zaskatulkovat... jak kdy...
      JACOB
      JACOB --- ---
      Muzete mi nekdo hodit anketu? Pokud nekoho napadnou rozsirujici moznosti, klidne pridejte

      Kdyz jsem na dovolene v cizine (at uz jezdite do zahranici kamkoliv) a uslysim u nekoho cestinu, budu pravdepodobne (vyber moznost tobe nejblizsi):
      - prihlasim se ke svym krajanum a zacnu s nimi komunikovat
      - komunikovat s nimi asi hned nezacnu, ale jejich pritomnost me potesi
      - komunikovat s nimi asi hned nezacnu, ale jejich pritomnost me nepotesi
      - budu delat, ze nejsem Cech
      ADAMFC
      ADAMFC --- ---
      AIM_FREEMAN: Klidně i kolegy.
      A i bych loupnul ty Araby.

      Nejlepší je, že se někdo pohoršuje nad českým buranstvim na Kabátech a hned v druhý části souvětí vyplodí takovou chujovinu
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam