• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    NOP: jo, i kdyz je to taky v jiny karte ;)
    IKA
    IKA --- ---
    HAWLIS: nemám myš.:(
    DIOM
    DIOM --- ---
    HAWLIS: levým + ctrl
    NOP
    NOP --- ---
    HAWLIS: kolečkem
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    NEI: asi maj chybu v algoritmu, protože to vůbec nesedí :)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    MUCKER: a to je krásný že nám některým stačí málo ........
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    vsichni furt rikaj, jak nemaj prachy, ja se divim, pac jich mam dost a pak namatkove vetsinou zjistim, ze oni za to malo povazuji povetsinou tak desetkrat vic nez za kolik ja mam hodne :)
    jen takovy otéčko
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    [SERVER ERROR]
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Návrh na 2D anketu:

    Popisujete svojí finanční situaci podle toho, v jaké společnosti se nacházíte?
    (příklad: sraz se základkou, kde je na tom většina lidí bídně, popíšete svůj stav hůře než je realita VS sraz s vš, kde je na tom většina lidí líp, popíšete svůj stav lépe než je realita. Nebo i naopak, abyste vzbudili závist/soucit)

    řádky
    Ano
    Obvykle ano
    Občas ano
    Občas ne
    Obvykle ne
    Ne
    Nevím, neumím odpovědět

    sloupce
    myslím, že to někteří lidé dělají
    myslím, že to skoro nikdo nedělá

    1 hlas
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    GREGI
    GREGI --- ---
    [SERVER ERROR]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    STRIX: spoutám, zbičuju... on prská že je mu to málo, já prskám že mě bolí ruka a že má pořídit lepší bitítko... :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    STRIX: mívám vetší chuťě ale necejtím se psychicky v pohodě.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    MUI: mně se to docela líbí, je to čistý a jednoduchý. ale já mam doma takovejch nedesignovejch věcí, zbytečností, že bych je musel dát jinam nebo vyhodit, protože by se to k tomuhle stylu nehodilo. takže pro mě ne tak uplně praktický. navíc takhle uklizeno by tam vydrželo ani ne pět minut.
    KLX
    KLX --- ---
    FRONEMA: jasně jasně..já jen, že bych byl pro..ale pokud bych byl Skot, asi by mě zajímalo i tohle a to absolutně netušim..
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    KLX: otazka zni, jak bys hlasoval, ne co je pro ne nejlepsi
    KLX
    KLX --- ---
    FRONEMA: no hrdí skoti vlastenci, tam je to asi jasný, otázkou ale je, co by to udělalo s jejich ekonomikou atd. a to netušim nic..
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    V pripade, ze byste byli skoti, hlasovali byste

    134 hlasy od 134 respondentů

      ALESH
      ALESH --- ---
      Mam to jako MORGAIN. V odlehlejsich castech sveta mam radost, v evrope je mi to vetsinou kradeny. Ale myslim ze anketa narazi na to, ze nekteri lide jakekoli jine cechy na dovolene nemuzou vystat a to ze zasady.(zvlastni ze jsou to vetisnou ti, co se jezdi valet k mori do proflaklejch letovisek) Takze pokud ti zalezi na tom kdo a kde to je, uz to znamena, ze s cechy obecne problem nemas a muzes halsovat pro moznost jedna nebo dva.
      UWE_WEBER
      UWE_WEBER --- ---
      Souhlasim s MORGAIN, hlavně taky bude asi záležet na tom kdo a co bude tou češtinou rozprávět
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam