• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GREGI
    GREGI --- ---

    Myslite si ze lide kteri striktne dodrzuji pravidla psane etikety jsou mene tolerantni nez ti kteri ridi sve chovani a vystupovani podle vlastniho citu?

    105 hlasy od 105 respondentů

      NICOLE
      NICOLE --- ---
      TOMMY69: co nemůže myslet vážně? že jde první muž, nebo že to lidi neví?
      GREGI
      GREGI --- ---
      HAWLIS: jj ale to i spacek rikal ze proste neni problem si vzit neco extravaganiho, vystredniho ale chce to nejakou aspon malou "sakoidni" formu... Coz dneska neni vubec problem zejo
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      GREGI: sám píšu jak prase, takže nikdo moc neprudim, ale do očí bijící nebo schválně psané chyby jsou hnus...
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---
      GREGI: já v tomhle souhlasim... vidim to vicemene stejne. Na druhou stranu, šel-li bych si pro státní vyznamenání a byl známou osobností, která vešla do povědomí mimo jiné pro své svérázné až výstřední postoje/činnosti/vizáž, dovolil bych si společenský oděv upravit cíleně tak, aby lehce porušoval pravidla tak, abych tim zapadal do sveho konceptu a zaroven nepusobil jako buran... blabla, složite se o tom pise.... jestli mi rozumis..
      ale jako pozvaný host na ceremonial bych si do vladislavskeho salu nevzal nic extravagantního a prostě bych zapadl v saku..
      GREGI
      GREGI --- ---
      Sem zvedavej kolyk lidi se pryzna;D

      A nebojtese je to anonimny
      GREGI
      GREGI --- ---

      jste grammar nazi?

      126 hlasy od 126 respondentů

        GREGI
        GREGI --- ---
        HAWLIS: strasne tezky rict... Snazim se prirozene delat to co vim ze nikoho tezce neurazi ale zaroven si nechci nechat diktovat i to jak drzet vidlicku... Ale treba i kdyz nemam rad saka tak pro statni vyznamenani by me nikdy nenapadlo jit jinak nez v obleku;))
        GREGI
        GREGI --- ---
        Ja treba stipu takhle a zatim zadnej problem



        HAWLIS
        HAWLIS --- ---

        Etiketa a bonton

        113 hlasy od 113 respondentů

          WRYKOLAKAS
          WRYKOLAKAS --- ---
          omg, vy se s tim serete....
          prostě i tu blbou sekeru si můžeš držet jak chceš, důležitý je, že s tim nasekáš dřevo....
          GREGI
          GREGI --- ---
          Ze mych postupu v dilne by taky vetsina lidi co dela se drevem mela strasnej problem a urcite by mi rikalo ze tak je to spatne... No at si kazdej dela co chce jak chce pokud to neublizuje jinym ne;) ztrapni max akorat sebe..
          GREGI
          GREGI --- ---
          RANDOM_NIGHT: pardon ale jak muzes porovnavat nastroj u ktereho hrozi smrtelne zraneni s tupym nozem a vidlickiu kterou si sice muzes vypichnout oko ale rozhone to nebude "spatnym" drzenim... A rozhodne ti spousta lidi rekne ze sekera se ma drzet prave takhle a ze tohle jejich je jedine spravne drzeni;)
          RANDOM_NIGHT
          RANDOM_NIGHT --- ---
          GREGI: Sekera je nástroj. U té také neexistuje správná varianta držení?
          KAKAO23
          KAKAO23 --- ---
          proste existuji urcite pravidla a pokud se nedodrzuji je to spatne(v ramci tech pravidel), neznamena to ze je clovek neslusny, nebo vidlak, jen ze ma jiny zpusob uchopu:D
          GREGI
          GREGI --- ---
          Pribor je nastroj, mel by se pouzivat tak jak to danemu cloveku vyhovuje nejlip... Nexistuje spravna varianta....
          VIXLE
          VIXLE --- ---
          co kdyz pribor pouzivam "spravne", ale drzim ho opacne? je to porad "spravne"?
          ALESH
          ALESH --- ---
          RANDOM_NIGHT: aha, vzdy jsem se lidem co takhle drzi vydlicku jako lopatu smal, a ted koukam, ze vidlak jsem ja :]
          KAKAO23
          KAKAO23 --- ---
          RANDOM_NIGHT: me se ta vidlicka drzi takhle strasne blbe:)
          RANDOM_NIGHT
          RANDOM_NIGHT --- ---
          [SERVER ERROR]
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam