• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREGI: záleží jak který technologie. Obecně věci jako internet, facebook velice rychle, co se týče ale specializovaných hudebních mašinek, tam jsem sto let za opicema a jsem na to hrdá, i když je to z nouze ctnost.
    GREGI
    GREGI --- ---

    vliv internetu na svuj zivot vnimam

    140 hlasy od 140 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---
      [SERVER ERROR]
      GREGI
      GREGI --- ---

      vite o nekom kdo nema mobilni telefon? (mysleno znami, pratele, rodina)

      123 hlasy od 123 respondentů

        KAKAO23
        KAKAO23 --- ---
        CRISSTEENKA:
        ok takze vytvoreni komfortni zony:) rozumim
        svetaci jsou luxusni clovek se hodne priuci:DDD
        CRISSTEENKA
        CRISSTEENKA --- ---
        KAKAO23: nejde/nešlo jen o to, aby na partnerku nepřilítla židle. Hlavním důvodem je, aby muž ODVRÁTIL POZORNOST od vstupující dámy.
        (BTW včera opět dávali film Světáci) :D
        VESTIGIA
        VESTIGIA --- ---
        VIXLE: bohužel ne... O to byly pak výčitky horší. :-)
        VIXLE
        VIXLE --- ---
        VESTIGIA: treba se te jen chtel zbavit.. docela zarucenej zpusob imho (nic ve zlym)
        VESTIGIA
        VESTIGIA --- ---
        MORGAIN: mně to chlapec řekl až "po". Na hlášku při snídani: "Prosím tě, mohla bys pak odejít, vrátí se mi snoubenka", asi do smrti nezapomenu :-)
        FRONEMA
        FRONEMA --- ---
        MORGAIN: ano, partnerku jsem neznala ale stejne to byl ve vysledku tak humusny pocit ze jse se zarekla ze nikdy vice.
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        [SERVER ERROR]
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        [SERVER ERROR]
        KOZINA
        KOZINA --- ---
        GREGI: passion fruit
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        olivy
        MYSKAZBRISKA
        MYSKAZBRISKA --- ---
        GREGI: jahody
        GREGI
        GREGI --- ---
        Urcite sem na spoustu zapomnel tak kdyztak napiste a ostatni palckujte pokud mate stejny;)
        GREGI
        GREGI --- ---

        Kdybych si do konce zivota mohl vybrat jedine ovoce ktere bych mohl jist (za predpokladu nejvyssi kvality daneho ovoce)

        141 hlasy od 141 respondentů

        DIOM
        DIOM --- ---
        MORGAIN: no je fakt, že si to lze vykládat minimálně dvěma způsoby, pro někoho je gentleman solidní pán se znalostí etikety a vybraným chováním a pro mne je to spíš muž, který nenechá ženu na holičkách a pomůže, aniž by musel..tj. sebere za ní na zem spadlé klíče, podrží dveře, pustí sednout, etc., ale nemusí k tomu nutně mít oblek a vědět jak se drží vidlička :)
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        DIOM: Nejsem lingvista, takže nevím, jak to s původem toho slova je. Já s tím mám hodně spojeno to chování, ne nezbytně úmysly, ale envím, jestli si to nevykládám špatně :-).
        DIOM
        DIOM --- ---
        MORGAIN: já si naopak myslím, že gentlemanem může být i pralesní muž s patřičnou úctou k něžnému pohlaví, byť je to krajně nepravděpodobné :)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam