• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    WOAM
    WOAM --- ---
    FRONEMA: Kdyby ta otázka byla myšlená takhle, byla by špatně formulovaná. Pokud se mě někdo zeptá, "jaké barvy mají šaty na obrázku", sama za sebe tomu rozumím tak, že se mě ptá na reálnou barvu šatů, které jsou na obrázku zachycené (takhle by se mě někdo mohl zeptat například i u černobílé fotky). Něco jiného by bylo, kdyby otázka zněla třeba: "Jaké barvy se převážně objevují na obrázku těchto šatů?", pak by bylo nejpřesnější řekněme "vypreparovat" si z toho obrázku pár pixelů a jejich barvu prostě popsat, klidně i s mechanickou přesností.
    Sečteno a podtrženo, možná, že je v tom slavném určování barev šatů problém i v obyčejném nedorozumění a vyřešilo by to pozměnění otázky třeba na "Jakou barvu mají tyto šaty v realitě?".
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    FRONEMA: to už je slovíčkaření. někteří to prostě vidí fakt jinak a netřeba se pozastavovat nad tím, jestli je to na obrázku nebo v realu.
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    otazka je jakou maji ty saty barvu na obrazku, ne jakou maji ty saty barvu v realu....
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: těsně vedle, ten jeden trochu nalevo od středu byl právě výrazně křiklavě červenej.....
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    WRYKOLAKAS: zeleno žlutou
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: řekni mi jaký barvy maj jednotlivý proužky tady
    http://images2.layoutsparks.com/1/207184/jester-black-white-stripes-1.jpg

    jediný co jsem udělal byla přece jenom změna na monochromatic
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: ňákou story k tomu:
    The Dress: Taylor Swift Says It's Black and Blue Not White and Gold
    http://time.com/3725450/dress-taylor-swift-black-blue-white-gold-celebrities/
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: ja to teda dokazu rozeznat uplne v pohode, nekoukas na to na enjaem ntb s tn panelem?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    PISKVOR: hmm, s tim docela souhlasim
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Obrázek je úplně nahovno (tma, protisvětlo a přepal), takže se z něj dá hovno vyčíst.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---

    Šaty na obrázku mají barvy:

    116 hlasy od 116 respondentů

      MUCKER
      MUCKER --- ---
      to sou ňáký rusáci
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      vzdyt to je taky z trpaslika, vy zirafy....
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      GAF: ale trvalo mi, nez mi to doslo :)))
      GAF
      GAF --- ---

      Název sloučeniny odbourávající subatomární virus, který se živí gumou a ocelí?

      74 hlasy od 74 respondentů

        HAWLIS
        HAWLIS --- ---

        Chachumbábů je

        85 hlasy od 85 respondentů

          SALAMAN
          SALAMAN --- ---
          WRYKOLAKAS: Ale zase to bylo fajn fajnový, ne?
          SHEALA
          SHEALA --- ---
          HAWLIS: stejně jako hawlis. Na klávesy se nadřu mnohem víc, a umím to mnohem míň.
          HAWLIS
          HAWLIS --- ---
          WRYKOLAKAS: dokud jsem nepoznal elektro scénu, videl jsem to přesně takhle a přesně těm bych řezal prsty :)
          WRYKOLAKAS
          WRYKOLAKAS --- ---
          Za našich mladejch let, tak "Disk jockey" byl prostě jenom blbeček, co mění desky a pouští podle nálady publika buď "ploužáky" nebo "disko"....
          HAWLIS
          HAWLIS --- ---
          VON_GILOTINE: nevim co na tom nechapes. pri hrani s kapelou muzes s nastroji delat co chces. při pouštení desky/cd můžem maximálně mixovat (dobře, můžeš ješte skrečovat, efektovat, zrychlovat atp.). Ale čtl-li jsi dobře víš, že jsem psal o mistech DJingu, jejichž umění je skutečně ekvivalentní hraní na nástroje. tímto bych to ukoncil, jestli si nerozumíme, tak do pošty.
          HAWLIS
          HAWLIS --- ---
          MINERWA: ne, Beardyman skutecne DJ není.
          Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam