• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    MORGAIN: prekvapilo me, kolik lidi z myho okoli, kteri zaroven nezijou v zadnym nedostatku, casto dokonce naopak, prolejzaj treba kontejnery na papir a lovej knizky :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    FRONEMA: jj mám to tak stejně :)
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    POZITRON: Já jsem se nikdy nehrabala uvnitř kontejneru, ale třeba u nás na venkově se dělá jednou za čas sbírká kovu na vyhození, kdy lidi položí k cestu před barák věci na vyhození, a tam když jsem potkala v podstatě nepoužitý smaltovaný plech, tak jsem ho vzala na chlalupu...
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    POZITRON: Byla bych si i neco vzala kdybych neco zajimavyho videla a prislo mi to cisty a pouzitelnyho ale aktivne to nevyhledavam a zatim se mi to nestalo
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    [SERVER ERROR]
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    GAF: chybí mi tam možnost: žádnej sex nemam
    GAF
    GAF --- ---
    [SERVER ERROR]
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    SKYRAY: tak udelel lepsi sám ne? místo těch žvástů by to bylo určitě vhodnější.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    HARDCABB: Hele sazej si tady ankety, jaky chces. Ale dej si vetsi praci s alternativami odpovedi tak, aby ti na to moh odpovedet kazdej. Specialne odpoved 'nemam vysneny typ', pripadne alespon rozdelit odpoved 'nemam partnera / vysledky' do dvou, tam tak trochu chybi. Zvlaste, kdyz to nemas anonymni.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NICOLE: zjevne uz tady clovek nemuze postovat svoje vlastni ankety, ale musi to nejdriv konzultovat s minusovym komandem SKYRAY a POZITRON.
    dal jsem takovou anketu jakou jsem chtel, zadny charisma ma nezajima, vysledky jsem dostal.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    SKYRAY: no a na to se nejspíš ptala ta anketa
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    NICOLE: To je hloupost. Charisma v tomto smeru funguje daleko vic nez fyzickej vzhled.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    NICOLE: no jenze chlapi, co se mi libi, si nejsou navzajem podobni.
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    POZITRON: nejspíš jsou muži, kteří se ti líbí víc, a muži, kteří se ti líbí míň nebo vůbec. pokud budeš sledovat tu stopu "víc", tak nejspíš dojdeš k nějakému prototypu "úplně nejvíc"
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    jeste ze neni na nyxu :D
    ale je to tezky, v urcitejch ohledech ano, v urcitejch ne... jak vzhledove, tak vnitřně...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    HARDCABB: a co takhle "nemam vysneny typ"? :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    odpovida fyzickej vzhled tvyho aktualniho partnera tvymu vysnenymu typu?

    96 hlasy od 96 respondentů

      ALDEMIK
      ALDEMIK --- ---
      FRONEMA: Každých pár dní pořádně a jednou až několikrát denně setření mopem nejfrekventovanějších ploch, protože psi a batole.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam