• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    LANDRIEL
    LANDRIEL --- ---
    GREGI: a nad dva centimetry špína odpadává sama, co? :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    VIXLE: a spravnej cowboy se nemeje ale loupe;D
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    a me zas maminka ucila setrit a tata rikaval, ze spravnej chlap smrdi jako kozel takze jednou tejdne a dost..
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CORNELA: No jiste, ze ne. On to totiz vubec atopickej ekzem bejt nemusi. Nejspis proto jsem zminovala moznou spatnou diagnozu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SHEALA: co blbnes, nemyty pansky podvozek (napr. zahnivajici moc za predkozkou) je v pohode, oproti treba papirem/vlhcenym ubrouskem pravidelne utiranou "frndou", jak se zda :)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    WRYKOLAKAS: po jakýmkoliv sportu - chodit spocenej ještě několik hodin až do večerní sprchy mi přijde ekl
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ESTEN: Tak jisteze treba v lete se clovek zpoti (a smyje to ze sebe) treba i trikrat za den, ale to se medle nepocita do ankety, pac to neni pravidelny, a je to jen rychla sprcha; to je spis chlazeni nez hygiena ;)
    GREGI
    GREGI --- ---
    Me treba lokalni myti prijde logicky a mnohem setenejsi k pokozce nez si davat sprchu kazdy den... Ale vnimam to i jako exematik ktery citi ze proste to maceni tomu nedela fakt dobre... Imho vam vetsina kozaru rekne ze myt se jednou denne je moc. Kuze pokud se nepletu tvori maz kterej tu pokozku hydratuje lepe nez jakykoliv krem a kazdou sprchou de dolu a telo ho nestihne za den obnovit...

    a clovek ktery je zdravy a nezere sracky/nekouri atd. po spoceni smrdi o poznani mene a prijemneji nez nekdo kdo si "uziva'
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    WRYKOLAKAS: no nevim, v práci se moc nezapotim, ale v létě si stejně většinou dám sprchu podruhý, než večer vyrazim ven...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    SHEALA: No ja s tim souhlasim, ja se vyjadrila pouze k zenskym vysledkum. Tot vse. A uprimne receno, dokud zdravi dovoli, tak tu sprchu si vecer pred ulehnutim a rano na refresh dam vzdy. Cejtim se lip neulepena a vonava a jsem rada, ze muj chlap ma stejny zvyky :)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    No jako mejt se jednou za dva dny mi přijde fakt nechutný....
    Jednou denně je snad u nás v Evropě kde máme dostatek vody i času snad standart....
    Takový to mytí dvakrát denně už zase pokládam za přehnanost, pokud teda člověk nedělá někde v práci, kde mu padá mour za krk a prach a tak....

    teď OT: Ale pokud jde o tu ženskou frndu (miluju to slovo frnda :) tak asi jazyk bych nestrčil do žádný co se neumyla těsně předem....
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SKYRAY: stejně jako tři dny nemytý pánský podvozek. Ale jak tu kdosi psal, myšlena celotělní sprcha, ne nějaký hygienizace v lavoru s vodou. Plus počítej že i na nyxu budou lidi s omezenou mobilitou, a časem i přibudou i senioři ... aneb už víš co budeš dělat, až se budeš chtít udržet čistej a voňavej a budeš plnej artrózy, skoliozy a dalších moribundusů? :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    POZITRON: No tak kazdej dle libosti, zeano. Pro mne zadnej rozdil.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SKYRAY: no vsak presne tak to bylo mysleno, viz "Ve smyslu celá/celý nahá/nahý ve sprše/ve vaně, ne nějaké lokální záležitosti."
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    DADEL: Jsem zenska, hodnotim zensky, zadnou zapeklitost v tom nehledej. 3 dny nemyta frnda je asi stejne tak spatna jako plesnivy brambory. Ale treba si ji holky kazdej vecer aspon premachnou v umyvadle.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    POZITRON: Konečně chápu ten věčný smrad v MHD.
    DADEL
    DADEL --- ---
    SKYRAY: a pohlaví s tím má dělat co přesně?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Zenska, ktera se sprchuje 1x za dva, nedej boze tri dny? No fuj.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    [SERVER ERROR]
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    POZITRON: Jedno fajny křešílko a pak dvě židličky, no neber to.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    POZITRON: my jsme nasli u kontejneru oostaveny zidle tonetky v dobrym stavu, taky italskou designovou vanicku bez poskozeni, kabelku pravou louis vuitton.... takze normalne bych nic nebrala, ale tyhle veci jo;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam