• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    NOP: spíš drahej :-)
    NOP
    NOP --- ---
    SKYRAY: Co je vyšší alkohol? Tvrdej?
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    87HIGHFLYER: Tak jiste, neni to dogma. Jen muj pocit. Ale zatim jsem se nepotkala s nikym, kdo by pil 'vyssi' alkohol a byl uplnej debil. O pivarich to rict nemuzu. Tam tech debilu cestou par bylo :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    To je zajímavý...já ve svym okolí mám jednoho kamaráda, co nepije pivo. Jinak všichni. Jedinej se živí rukama a ten piva pije nejmíň, všecho ostatní ajťácko-technický profese, většinou vš.
    KLX
    KLX --- ---
    STRIX: nemam rád odpovědi je mi to fuk..fuk mi to totiž není, jen mi to nevadí :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    HARDCABB: Nevim proc mam spojeny pivo s lopatama. Dat si ho v lete na 'zizen', super. Ale chlapi, co tam pravidelne posilaj deset kousku mam proste zafixovany jednodusejc. Chlap, ktery pije skotskou a po jidle si da presso a brandy mi prijde sexy.
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    STRIX: No, kouření je další taková věc.
    ALESH
    ALESH --- ---
    HARDCABB: me nevadi ani tak ze pijou pivo, ale to co s tim je spojene. Kdyz se holka v noci vrati a smrdi pivem jak 60letej dedek co prosedel 40let ve venkovskym pajzlu, nebo dorazi asi tak 8 hodin po tom, co napsala ze dopije a prijde. A jeste rika, ze to nemuzu pochopit kdyz pivo nepiju. Tak to mi sexy opravdu nepijde :]
    KLX
    KLX --- ---
    HARDCABB: sexy mi to tedy nepřijde, nicméně normální ano..respektive, nevidim na tom nic špatného, naopak
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    STRIX: Já jsem teda ještě pragmatičtější - mě pivo nechutná, obzvláště ten ocas, pachuť, která po něm zustává v puse. Takže se nerada líbám s lidma, který pijou pivo - ta pachuť je cítit. A když se s někým nechci ani líbat...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ALESH: ja to tu svoji pomalu ale jiste odnaucuju
    ALESH
    ALESH --- ---
    HARDCABB: Jak jsem psal nekdy pred rokem an FB. "Nekdy bych chtel holku, co me ma radsi nez pivo." Zatim jsem takovou nenasel.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    [SERVER ERROR]
    PUREHC
    PUREHC --- ---
    rip Kolesa, tohle by ho bavilo.
    GREGI
    GREGI --- ---
    LANDRIEL: bohuzel nemam zkusenost.... vzdycky me nejaka zenska donutila se umejt a tento loupaci argument je vubec nezajimal... nikdy nebudu cowboy:(
    LANDRIEL
    LANDRIEL --- ---
    GREGI: a nad dva centimetry špína odpadává sama, co? :D
    GREGI
    GREGI --- ---
    VIXLE: a spravnej cowboy se nemeje ale loupe;D
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    a me zas maminka ucila setrit a tata rikaval, ze spravnej chlap smrdi jako kozel takze jednou tejdne a dost..
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    CORNELA: No jiste, ze ne. On to totiz vubec atopickej ekzem bejt nemusi. Nejspis proto jsem zminovala moznou spatnou diagnozu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SHEALA: co blbnes, nemyty pansky podvozek (napr. zahnivajici moc za predkozkou) je v pohode, oproti treba papirem/vlhcenym ubrouskem pravidelne utiranou "frndou", jak se zda :)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    WRYKOLAKAS: po jakýmkoliv sportu - chodit spocenej ještě několik hodin až do večerní sprchy mi přijde ekl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam