• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    MUCKER: to bude krycí manévr. Patrně na něj někdo má něco opravdu šťavnatého, takže se teď vyrobilo očividně zfalšované kompro, aby to příští pravé zapadlo.
    MUCKER
    MUCKER --- ---

    verite, ze se nekdo snazil chovance vydirat neumetelskym obrazkem s prostitutkou?

    93 hlasy od 93 respondentů

      MUCKER
      MUCKER --- ---

      Andrej Babiš včera u Moravce křičel na Kalouska, skákal mu do řeči a použil slovo ,,průser". Co vy na to?

      95 hlasy od 95 respondentů

        MUCKER
        MUCKER --- ---
        SKYRAY: posli svuj navrh do tydne, jiste se toho radi ujmou
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        POZITRON: Jo, tu zcestnou s Hitlerem si pamatuju. Tomu by se mozna vyrovnala realistictejsi anketa, kdo by byl pro vyhlazeni problematickych oblasti jadernou pumou, kdyz uz se temer vsichni civilisti zdejchli.
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        Divim se, ze se tady jeste neobjevila anketa na tema Uprchlici.
        SARGO
        SARGO --- ---
        AZA_: Jinak řečeno žádné plánování není dost krátkodobé, aby mělo šanci klapnout jinak než zázrakem. :-D
        AZA_
        AZA_ --- ---
        SARGO: myslíš ve stylu: Autobus v 8:30 v pohodě stihnem. Aha tak ne, je 8:15, synek se usadil na nočník a kaká.....
        SARGO
        SARGO --- ---
        AZA_: A hlavně ať to naplánuju kdykoli jakkoli, stejně se někdo hodí marod, což většinu plánování řadí do ultrakrátkého, i když to tak vlastně není... :-D
        AZA_
        AZA_ --- ---
        MORGAIN: zadání jsem pochopila, mozek mi neexplodoval, ale stejně nevím jak odpovědět, jelikož jako matka na mateřský, pečující o 3 děti ve věku 9 měsíců až 4 roky, nemám rozdíl mezi dny a sem tam volný čas si můžu plánovat jak chci, ale stejně vždycky usnu :-)
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        GREGI: Ok, no můžeš to pojmout buď tak, že budeš prostě jak pro víkendy, tak pro všední dny klikat totéž... nebo si klikneš výsledky a napíšeš do klubu, jak bys to popsal :-)
        GREGI
        GREGI --- ---
        MORGAIN: osvc
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        GREGI: Čím to? Směnný režim nebo OSVČ?
        GREGI
        GREGI --- ---
        MORGAIN: vubec nevim co odpovidat.... nic jako vikendy a vsedni dny pro me neexistuji
        HAWLIS
        HAWLIS --- ---
        MORGAIN: nejsem si uplne jistej co si z toho chces odnest za vysledek, ale budiž :)
        do vikendu jsem si zaradil obecne i další volna/dovolené..
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        SKYRAY: Kldině všechny - máš 4 hlasy :-).
        SKYRAY
        SKYRAY --- ---
        MORGAIN: Co z tech ctyrech moznosti jsem, kdyz mi explodoval mozek?
        MORGAIN
        MORGAIN --- ---
        [SERVER ERROR]
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        00KUBAT: jo, asi jo, i kdyby to nebyl takovej ten dvouhodinovej, kterej meri vsechny mozny slozky, tak psych. ustav avcr zni dostatecne duveryhodne :)
        00KUBAT
        00KUBAT --- ---
        POZITRON: Zatrhl jsem první kolonku - nebyl to přímo psycholog, ale testy v rámci výzkumu psychologického ústavu akademie věd - je to OK?
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam