• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FRONEMA: jak bylo u Krause? dodatečná gratulace
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRONEMA: jine.. nehraji, možná by mě to i bavilo, zatím nevím... nemám názor :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---

    Pokemon Go

    113 hlasy od 113 respondentů

      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---
      BURAK: to funguje jenom na banán, kterej zhnědnul v ledničce. ne na ten, co je přezrálej.
      CUSTOM1
      CUSTOM1 --- ---
      4PTO: Udělal bych si z nich banánový nápoj/koktejl.
      ZMAR
      ZMAR --- ---
      4PTO: kdyz bych nemusel a mel bych na vyber, tak bych je nejedl, ale kdyz by nic jinyho nebylo a ja mel hlad, jeste bych se o ne popral :D
      4PTO
      4PTO --- ---
      [SERVER ERROR]
      SMOKY
      SMOKY --- ---
      SOTD: Takovyhle sou nejlepsi :)
      SOTD
      SOTD --- ---
      Návrh na 2D anketu (já ji nemohu vložit):

      - Otázka: Pokud byste doma měli banány, jako jsou ty na fotce, snědli byste je?
      - Názvy sloupců: Jsem žena -- Jsem muž
      - Řádky: Ano, snědl(a) bych je -- Ne, jsou na vyhození

      https://s31.postimg.org/ykf79r0a3/img_6080.jpg
      MORGAIN
      MORGAIN --- ---
      MARYO: Protože když už ho mám v puse, tak je to zdaleka nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak ho uklidit ;-).
      MARYO
      MARYO --- ---
      POZITRON: To jo. Pravda, položil jsem to špatně. Přijde mi, že to neni žádná dobrota a já bych po partnerce rozhodně nechtěl, aby polykala něco, co jí nechutná, vlastně mě to vůbec nevzrušuje když to někdo "cíleně pojídá". A podle sebe soudím i ostatní. Tak mě zajímá, jestli to někdo řešil. Jestli to neni občas tak, že partnerka chce udělat dobře partnerovi, tak se jakoby přemůže, ale partner, kdyby věděl, jak moc se přemáhá, tak by to dost často vůbec nechtěl :).
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      MARYO: To je divne polozena otazka. Clovek dela spoustu veci, aby druhymu udelal radost a kdyz on ma radost, tak ty mas pak taky radost. Kdyz nekomu neco uvaris, namasirujes mu zada, tak z tech samotnejch cinnosti taky nepredes blahem, ale ve vysledku ses rad. :)
      MARYO
      MARYO --- ---
      POZITRON: A když ego přeroste přes hlavu, člověk pak začne pojídat i své vlastní to... no...?
      POZITRON: No... Já to třeba poprvý řekl :D. Jakože cítím svoje tohleto a že mi to jako nevoní. Ale dostal jsem solidně vyhubováno, tak jsem radši přístě mlčel :D :D. Smrdí mi to.

      Což mě napadá další otázka. "Polykáte partnerovo sperma? Pokud ano, děláte to kvůli němu nebo proto, že je to lepší než šampáňo? Pokud to děláte jen kvůli němu, myslíte, že chce, abyste dělali něco jen kvůli němu?"
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      POZITRON: jo i ne, ego to většinou odmítá a líbat se s tebou nebude, je to vyjímečný, ale né ojedinělý případ
      LODBROG: jiné pohlaví...., tam není jenom jiné....
      LODBROG
      LODBROG --- ---
      "je to princeznička..." :DDD
      MINERWA: Co když máš starší i mladší sourozence, kluky i holky? :)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      MINERWA: v jakym smyslu? cim vetsi ego, tim vic si pochutnava na vlastnich vymescich? :)

      btw cely mi to prijde nejaky divny, kdyby mi chlap rekl, ze si mam jit vyplachnout pusu ustni vodou, protoze jsem pred chvili spolkla jeho sperma, tak bych s nim asi byla rychle hotova, protoze to je trosku chory, ne? nebo na zaklade jakyho zazitku vznikla tahle anketa? nejakej ojedinelej pripad?
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      [SERVER ERROR]
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      STRIX: řekla bych, že "polibky po kuřbě" jsou přímoúměrné egu nositele, mluvím jenom z vlastní zkušenosti ;)
      FRONEMA
      FRONEMA --- ---
      [SERVER ERROR]
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      MINERWA:
      Odmítáme název Czechia pro Českou republiku - Petice24.com
      http://www.petice24.com/odmitame_nazev_czechia_pro_eskou_republiku
      MINERWA
      MINERWA --- ---
      [SERVER ERROR]
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam