• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PLANDAK: jako netěší mě to vůbec :/ a měl by to udělat Ovčáček, když je takovej chytrej mluvčí prezidenta :P
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    PLANDAK: Tak jsme meli vsichni pravdu :) /mimochodem potesilo jak jsme se krasne shodli :))

    Na ČT24 advokát prezidentské kanceláře vysvětluje, že ten spor vlastně vyhráli, že vůbec nešlo o článek, ale o hodnocení osobnosti Peroutky, který byl fascinován nacismem, což jakože soud teda potvrdil a že hradní kancelář se teda omluví, ale že neví, kdo by to v té kanceláři měl udělat, protože na to tam nemají příslušného úředníka...

    [ TRAVIX @ Věci Veřejné - Nekecám, makám. Už 8 let. Šup do tábora! ]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKRU: :D ajó, sem hrozná no...
    SKRU
    SKRU --- ---
    MINERWA: tak tos o 4 prisla
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MINERWA: Pokud budeš citovat Cézara tak ne. Pokud si z prdele vytáhneš hlášku, která odporuje duchu Cézarových proslovů, měla bys ji mít dobře ozdrojovanou.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: omg, až budu citovat Cézara, mám u toho mávat přes 2 tisíce let starým papírem?
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    PLANDAK: kterej buran? hitler nebo peroutka?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GRANTORINO: můžeš, ale budeš za lháře u všech jen trošku příčetnějších.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: no jistě můžeš být přesvědčena o čem chceš, ale pokud nemáváš tím článkem v ruce, tak ho nemůžeš citovat :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: už jsme zase u existence
    PLANDAK: by mě zajímalo, zda-li zachovávají i čísla, které se po dvou dnech třeba stáhli z prodeje....prostě nejsem o neexistenci článku přesvědčena na 100%
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: ne, je to mnohem zodpovědnější, takže by se měl o svých výrocích opírat o důvěryhodné zdroje, za kterými může stát a ne tahat si z prstu kecy hodný nádražní putiky.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VON_GILOTINE: od první třídy, neasi
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    MINERWA: jo to mas pravdu treba od tohohle

    Jan Lipold ‏@jan_lipold 4 min.před 4 minutami
    Výroční zpráva tajné služby je mezi řádky o hlavě státu a jejím dvoru, to je snad světový unikát.

    http://zpravy.aktualne.cz/...bili-spioni-z-ruska-a-ciny-pise-bis/r~0ed24c7a702811e6abfa0025900fea04/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MINERWA: odkdy ty vis neco o diplomce?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    GRANTORINO: jasně, dělat prezidenta je jako dělat diplomku
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PLANDAK: přesně, nemá to smysl, všechno je to jenom kvůli vnučce, (možná má
    ten článek u sebe!)
    no rozhodně si zapomněl na fakt, že to odvádí pozornost od důležitějších témat
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MINERWA: hele ale koukni, když to nemůže dohledat, tak má prostě smůlu. copak se v diplomce můžu třeba já odvolat na "podle mě to tu určitě bylo, akorát to nemůžu najít" ?
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    MINERWA: zacina mi byt jasny ze to nema smysl. Posledni pokus a pote na tebe nebudu reagovat.

    1] pritomnost ma na webu archiv od roku 1924 (clanek mel byt rijen 1938) : http://www.pritomnost.cz/cz/archiv-od-r-1924
    2] narodni knihovna uchovava tistene deniky od cca roku 1800, tam hledal i mluvcacek : https://www.nkp.cz/sluzby/jak-najit/noviny-a-casopisy

    pokud jsi to i doted nepochopila, omlouvam se ale povazoval bych nasi konverzaci za ztratu casu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    PLANDAK: jak můžou najít něco, co už neexistuje? tomu fakt nevěřim, navíc dřív nějak existoval sběr novin, si pamatuju dědu jak měl každej tejden připravenej balík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam