• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---
    PLANDAK: MINERWA a WRYKOLAKAS :-D :-D Copak nelibi se vam text a nebo se vam naopak libi ten buran? :-D
    PLANDAK
    PLANDAK --- ---

    Prezidentská kancelář podruhé odsouzena k omluvě za Zemanův výrok o Peroutkově "Hitlerovi". Co myslíte?

    69 hlasy od 69 respondentů

      FRONEMA
      FRONEMA --- ---

      Prevazne pro zeny: Menstruuji

      92 hlasy od 92 respondentů

        MUCKER
        MUCKER --- ---
        ZUZKAOU: lásku :)
        SOTD
        SOTD --- ---
        PLANDAK: Díky
        ZUZKAOU
        ZUZKAOU --- ---
        [SERVER ERROR]
        PLANDAK
        PLANDAK --- ---

        Získaly jste něco přes postel?

        100 hlasy od 100 respondentů

          SOTD
          SOTD --- ---
          Návrh na ANONYMNÍ 1D anketu. Já ankety vkládat nemohu.

          - Otázka: Získaly jste něco přes postel?
          - Možnosti: a) Jsem žena a něco jsem tak nikdy nezískala, b) Jsem žena a něco jsem tak párkrát získala, c) Jsem žena a něco jsem tak mnohokrát získala, d) Jsem muž a chci vidět výsledky
          ALDEMIK
          ALDEMIK --- ---
          GRANTORINO: Jím nějaké maso zhruba 1-2× týdně a tato možnost tu vůbec není.
          ALESH
          ALESH --- ---
          GRANTORINO: ale jenom v guacamole v burrito loco :]
          WOAM
          WOAM --- ---
          GRANTORINO: Ten článek myslím zbytečně moc hraje na city a neříká vlastně nic objevnýho (nebo spíš neříká nic kromě toho, že "jako spotřebitelé leccos nevíme"). Totéž by se dalo napsat třeba o kešu oříškách, většině textilu, palmovém oleji atd. a nemyslím si, že nekupováním avokád by se to nějak vyřešilo. Průmysl, mentalita zaměstnavatelů a sociální podmínky v těch zemích by asi zůstaly dost podobný i bez avokád, jen by se třeba přesunuly do jiný oblasti nebo k jiným žádaným plodinám. A za sebe si vůbec nemyslím, že zrovna my bychom byli nějakým obřím spotřebitelem avokád, aspoň já jsem neslyšela o nikom, kdo by je jedl častěji než "občas".
          SKYRAY
          SKYRAY --- ---
          GRANTORINO: miluju avokado, ale casto ho nejim, chyba
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---
          SALAMAN: hm, no treba u nas v albertu to je skoro porad v akci... ale tak zase je to spis o tom, kolik kdo sezere avokad, tak v prumeru, jestli mate akci jednou za mesic nebo za tyden ;)
          /me to zajimalo po precteni tohoto clanku, ze uz to neni takový boom a kolik toho kdo sní..../
          Dokážete strávit trpkou pravdu o avokádu? – Salátové listy
          https://salatovelisty.cz/2016/08/15/dokazete-stravit-trpkou-pravdu-o-avokadu/
          SALAMAN
          SALAMAN --- ---
          GRANTORINO: Vždy, když jsou v akci.
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          D1RABBIT: jo, ty se chceš ještě hádat, já bych řekla, že takhle formulovaná otázka nebyla, "včetně pohlaví" je dodatek
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---
          [SERVER ERROR]
          MINERWA
          MINERWA --- ---
          D1RABBIT: ale vtipný kaše si sežral dost ;)
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---
          [SERVER ERROR]
          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---

          Kolik sníš masa denně ?

          75 hlasy od 75 respondentů

            GRANTORINO
            GRANTORINO --- ---
            SKYRAY: muzes to prosimte specifikovat co tim mas na mysli?
            me to prijde dostacujici vybrat si mezi /jim ho jednou denne/trikrat denne/porad...nebo to shrnout za tyden 1x/3-5x ... co jsem jeste prehledla, a ze je vas vic, tak to taky napiste

            me slo celkove o mnozstvi, kolik toho masa tak priblizne snite denne/tydne.
            jestli si na stul rozlozite tri ruzny druhy salamu a po kolecku to ujidate cely den, tak bych to brala po obvyklem mnozstvi pri klasickem stravovani tj. 10dkg salamu jako jedno velke jidlo denne... takze tj. "jedno hlavni jidlo denne... prevedte si to na obvykla mnozstvi... jestli kombinujete ruzne druhy masa a jite to nepravidelneje to bude "1x denne hlavni jidlo" nebo "3xdenne maso"
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam