• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    DADEL
    DADEL --- ---
    SKYRAY: Primárně já? To tady UFO nazvalo ty, co si kupují balenou vodu, debily
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    DADEL: No nevim. Pokud me zrak neklame, vulgarni jsi byl primarne ty. Tak se pak nediv, ze ti to nekdo pinkne zpatky a na nejaky argumenty ti prdi.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    DADEL: Nam treba jo, je na to takovej udelator s CO2, kterej se pichne na vodovod a toci to studenou perlivou vodu.
    DADEL
    DADEL --- ---
    no jo, vulgarity a mínusy místo argumentů, když je někdo zahnán do kouta. Pure nyx.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DADEL: ne, ty minusy mas za to, ze si ukazkovej debilit.
    DADEL
    DADEL --- ---
    předpokládám, že všem co mi dáváte mínusy, teče z vodovodu perlivá voda
    DADEL
    DADEL --- ---
    VYHULENY_UFO: někdo ji třeba chce ochucenou nebo bublinkovou, ty debilito
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    87HIGHFLYER: já třeba v práci vypiju tak tři flašky denně, někdy vodu, někdy ledovej čaj, někdy limonádu.... 20 pracovních dní = 60
    k tomu si ještě kupuju věci domu, takže dalších tak 20-30 lahví
    nevidim v tom žádnej problém, je to milionkrát jednodušší než pořád ssebou tahat jednu hnusnou zevnitř oslizlou petku, prostě vypiju zahodim a žádný sraní s tim
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: balenou vodu taky nechapu

    87HIGHFLYER: tak treba nekupuje zrovna vodu..
    ja si treba kupuju magneziim ta se v petkach proste prodava, obcas muzi hanackou kyselku, syn ma rad ondrasovku a obcas piti pro deti, kdyz doma zapomenu lahvicku nebo je uz lahvicka ekl...
    taky si umim predstavit, ze to vyskace u nekoho, kdo cestuje/ na vylete taky nejakou tu petku koupis
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    to je nejvetsi debilita v cechach, kupovat balenou vodu, kdyz i chcanky v hajzlu se splachujou pitnou vodou...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GRANTORINO: ja bych spis chtel vedet, proc jich nekdo koupi 80. Velka rodina co dokaze pit je pul litrovky a netece jim doma voda?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    DADEL: na kohoutkovou vodu tocim porad ty samy lahve - jedna v praci, jedna doma, jedna na sport a pullitrovka do tasky... Pivo v hospode, nebo si opet prijdu s vlastni petkou :)
    Nevidim duvod, proc si kupovat dalsi a dalsi flasky, v Praze je kohoutkova dobra...
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    DADEL: vino - sklo, pivo - plech (tady se recykluje) nebo pipa. voda - kohout, dzus - domaci vyroba. caj a kafe se snad v petkach ani neprodava. ze bych mela takovou kocovinu a potrebovala fantu se mi nastesti stava uz malokdy. takze fakt jenom nejnutnejc venku na cestach vodu. co je na tom divnyho?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    DADEL: to je jednoduchy, bud pijes vodu z vodovodu/ stavu nebo si doma uvarej caj/kafe nebo jdou nekam na toceny, do kavarny atd.
    byly roky, kdy jsem taky nekoupila petku ;)
    DADEL
    DADEL --- ---
    GRANTORINO: lidi, co si jich kupujou méně než 5 by sem taky mohli napsat, co vlastně pijou. Vodu z vodovodu? Lahváče?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---

    Kolik koupím pet lahví za měsíc? /kdo kupuje i detem napiste realny pocet na domacnost

    114 hlasy od 114 respondentů

    KOC256
    KOC256 --- ---
    87HIGHFLYER:
    Ja vim ze te to uz nezajima, ale jak je vidno tak pokud se spatne polozi otazka, tak dostanes spatny vysledek...
    viz KOC256 a KOC256.

    A ted uz to je opravdu nezajimave... proste to neni dobra anketa... zaviram...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MORGAIN:
    presne tak jsem to myslel...
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    KOC256: U mě se to zase zcela očividně odvíjí od auta :-).
    Dokud jsem neměla auto s klimatizací, tak jsem jezdila s otevřeným oknem a někdy tedy i loktem na okně. Od doby, co mám auto s klimatizací, tak okna neotevírám a tudíž s lokterm na okně nejezdím.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    no...me to vlastne prestalo zajimat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam