• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MARI: řekla bych kamarádům, ať ho zbijou za mě
    MARI
    MARI --- ---
    [SERVER ERROR]
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    On top of it ještĕ jeden honič o co nejvtipnĕjší koment. Tak to máme kompletní trio.
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    KOTENCE: no, presne tak .) holky nerady bebí, to nevíš?
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    ZUULLUU: to odnekud znam! "co te to stalo? - par vterin strachu a rychly nohy"
    :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    LODBROG: Věř mi, že tvé neštěstí by mi udělalo nevýslovnou radost. A doufám, že přehnaně trpíš a tvůj fotr tě v dětství zneužíval. Jinak si tvou demenci nedokážu vysvětlit.
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    LODBROG:
    Hele, jsem holka a jelikož jsem pár takovejch situací zažila tak se dneska už můžu pouze donekonečna rozčilovat nad nespravedlonosti světa protže si svobodně nemůžu nadávat lidem mužskýho pohlaví na kterejch mi nezáleží a serou mě, do čůráků, protože si nikdy nemůžu bejt jistá kdo je nervák jako ty a to je pak nerovnej boj, neubránim se, facky vracet nemůžu, s chlapem prohraju.

    Taaaakzeeee hledme, hned tu ztoho máme feministické moudro na téma "my ženy jsme se tu diplomacii o nenadávání už musely v rámci zachování nerozbitý huby a nerozmázlý řasenky naučit už dávno"


    jak to maj ostatní nevim, kazdopadne kvuli takovejm jako ses ty ja se musela prizpusobit. kdybych byla chlap, tak se asi tolik nebojim rikat lidem do oci co si o nich myslim.

    takze tak, lidem curaku holt nerikam a kdyby to rek nekdo me, tak zalezi kdo to je, asi bych odvetila to samy otocila se a sla pryc, mozna zustala stat s otevrenou hubou v soku, nevim, nak se mi to nestava.

    jinak jeste dodatek: mezi partnerama to je jinej level, tam pokud se tohle vazne rekne, tak uz je pak asi v tom vztahu i ta facka normalka, jak tady uz nekdo psal.
    nevim, my si to doma nerikame a lidi co jo je mi lito.

    pokud mas jeste naky dotazy tak se muzes obratit, ahoj.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    TRISMEGISTOS: V pořádku, taky Ti pasivně agresivní výpady neberu - to ani nejde :)
    Taky jsem tu dřív na správně spravedlivé rozhořčení pár nyxaček sbalil, takže tu motivaci chápu ;)
    I jen plusíky zahřejou :)
    Jenže od jistý chvíle... jsou písmenka na webu jen písmenka na webu. Plus to, co si z toho v hlavě udělá čtenář. Což je... čí problém?

    HWLLFFRDD: Dost zajímavá věta.
    Zajímalo by mě, v které době si tehdy žijící lidi nemysleli, že jejich doba je přelomová (a vše jde do háje protože je morálka jiná než za doby jejich mládí).
    V Evropě snad vždycky (krom krátkých euforických let během různých revolucí).
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    HUZBA: Nikoliv. Facka a nazdar. Bud to dotycnemu preda informaci a vyhne se tomu v budoucnu pro vlastni dobro, nebo ne a prileti mu jednoho dne dalsi z druhy strany. Ovsem uz od nekoho jinyho :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    SKYRAY: Tehdy byl svět ještě v pořádku™
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    SKYRAY: tyvole :D
    svet podle babicek:D
    pokud je legitimni reakci na blbce facka, snizuje se ten, kdo ji dava na uroven toho blbce co to vyslovil
    nebo ne?
    nenakakal si tady ted nekdo do huby s tim myslenim moudrych a konanim hloupych?
    nic, ja tyvoe radsi du, pak zhasnete.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    LODBROG: V pořádku LODBROGU. Já ti tvý právo chovat se jako čůrák neberu.
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Dobre mirena facka leckdy vec rychle vyresi bez dlouhych debat. To uz rikavaly i nase prbabicky. Moudry si mysli, hloupy mluvi. Myslet si, jsi curak a rict, jsi curak, je imho rozdil. Pokud jsi hloupy, skoncis s fackou. A zaslouzene :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    HUZBA: To už je trochu moc chat.
    Jinak odpověď je... hrdej jsem, na tohle ne. Ale hlavně jsem upřímnej.
    Co Ty? Taky patříš k těm, co zaměňují "takhle bych to chtěl" za "takhle to je"?

    THEMAKARESH: Zkoušels, jo?
    Moc to nedopadlo, koukám. Nejsi moc důsledný.

    (Ulevilo... lidstvu, nebo pár hlupákům na internetu?
    Jestli Tvému životu uleví domnělé neštěstí naprosto neznámé osoby z webu, pak závidím jak snadný máš (ten reálný) život.)

    A už fakt jdi doporučovat někomu kdo o to stojí.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    LODBROG: Doporučuji sebevraždu, fakt se ti uleví a lidstvu taky.
    HUZBA
    HUZBA --- ---
    LODBROG: hele a stydis se za to aspon trosicku ze se takhle silene neumis ovladat nebo je ti to jedno nebo... ses na to treba i hrdej? na ten tvuj mocnej vztek?

    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    LODBROG: Já to myslím jako fakt a není v tom žádné hrdinství. Bys měl zkusit něco na uklidnění. Třeba jako jógu, psychoterapii nebo sebevraždu.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    LODBROG: Ty musíš být děsnej čůrák
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Pro pořádek: od jistého věku se NEBAVÍM O TOM, JAK BY VĚCI BÝT MĚLY (nebo neměly), ale jak obvykle jsou.
    Tedy ne jak si někdo představuje že jsou.
    To jak byste si to přáli, to si pište do učebnic, přátelé.
    V realitě se pozná realita.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    TRISMEGISTOS: Nad tím se můžeš zamýšlet, pokud máš tolik sebekontroly aby Tě (Tebe konkrétně) nic na světě nenaštvalo.
    Já takovou sebekontrolu nemám - jsou věci co mě vytočí prudce a hodně, a reakce bývá živočišně automatická.
    Nyx není místem, kde bych se to bál přiznat.
    Můj vztek je velmi vzácný, ale strašlivý a nesmiřitelný. Obzvlášť při některých situacích.
    Jestli jsem čůrák si myslet můžeš, ale neříkej to nahlas. Mému vzteku je jedno jestli jsi ženská, ufon nebo zástupce utlačované menšiny.

    (Pokud máš Ty sám v okamžiku urážky čas o věci přemýšlet, tak Tě neurazila. A je to pak jiné téma).

    DIMOUSE: Asi jsi chtěl říct "ženy se nemají fackovat". To že se nefackují je asi taková pravda jako že lidi nekradou.
    Za mě osobně teda platí že se NIKDO nemá fackovat (nemáme náhodou už sto let jistou rovnoprávnost?). A stejně tak nikdo nikoho nemá urážet.
    A když někdo dělá něco co se nemá... nu, emoce jsou rychlé. Bohužel. Ale tak jsme se vyvinuli, a málkdo z nás je Buddha.
    Jen si to o sobě mnozí myslí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam