• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    TOXICMAN: s tím souhlasím, ale zároveň si myslím, že při čtení si každej může najít něco, čeho se chytí, co ho zaujme. na základě toho pak může zjišťovat dál informace, svoje práva a povinnosti a tak se občansky vzdělávat. prostě aby se mu do hlavy něco dostalo právě ne na základě nějaký nalejvárny, ale svýho vlastního pozorování.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: povinnost ničí motivaci... studentům bylo ale mohlo být vysvětleno, proč je dobré si ji pročíst a co z ní vyplývá pro běžný život, možností je tisíc
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    87HIGHFLYER: Podle mě je dobrý vědět, co v ní je, ale mít jako povinnou četbu ten dokument jako takovej nepovažuju za moc dobrej nápad.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    87HIGHFLYER: podle mně to vůbec neni až tak základní součást všeobecnýho vzdělání
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    WRYKOLAKAS: tak je to nějaká část všeobecnýho vzdělání, stejně tak by podle mě ve výuce nemělo chybět jak funguje parlament, schvalování zákonů, fungování státu nebo finanční gramotnost.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    87HIGHFLYER: Proč si někdo myslí, že jo?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: proč si někdo myslí, že ne?
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---

    Měla by podle vás být Ústava ČR povinná četba během výuky na střední škole?

    109 hlasy od 109 respondentů

      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---

      Četli jste v rámci výuky na střední škole (nebo SOU, gymnázium) Ústavu ČR?

      111 hlasy od 111 respondentů

        KOC256
        KOC256 --- ---
        ZBYNEK: Ale ja nerekl co je spravne/spatne a proc. Jen jsem se vyjadril k jedne moznosti. A jinak hodnotim otazku jako celek. Mozna ted spise napovidas ty svym nesmyslnym prispevkem :)
        ZBYNEK
        ZBYNEK --- ---
        KOC256: Měl bys chápat co znamená "spoiler". Pak bys nepsal dementní příspěvky.
        KOC256
        KOC256 --- ---
        Muze mi nrkdo osvetlit za co mam ty minuska?
        Za to ze zkouska dospelosti je postavena na znalosti nejakeho rceni?
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        KOC256: to si vyrid s cermatem :)
        KOC256
        KOC256 --- ---
        POZITRON:
        Ta otázka mi přijde dost dementní.

        Já to tedy znám jako "Trpělivost přináší růže"
        ZBYNEK
        ZBYNEK --- ---
        POZITRON:
        Jen doplním, že těch 4301 žáků je necelých 7% letošních maturantů...
        ELIS
        ELIS --- ---
        ADITU: Ale tak buď teď tušíš, nebo netušíš. Chtěla jsem zahrnout možnost, že někdo jde/nejde právě proto, že ví, kdo ho zve. Ale asi jsem to teda zbytečně překombinovala.
        ADITU
        ADITU --- ---
        ELIS: dnes můžou právě nastat oba případy - proto mě to napadlo :) vyberu si prostě jednu z variant.
        ELIS
        ELIS --- ---
        ADITU: Pravda, šlo to pochopit i tak. No ber to tak, jako by zazvonil dnes.
        SALVATOR
        SALVATOR --- ---
        ELIS: Čekal bych víc odpovědí zahrnujících, že respondent dotazníku do PPT půjde. Možnost účasti v takový taškařici nemá člověk každej den.
        POZITRON
        POZITRON --- ---
        ADITU: chapu to stejne jako ty :)
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam