• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    TOXICMAN: u nas, co si matne pamatuju, byl jen na nastence obrazek, co kazdy dite kreslilo u zapisu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    87HIGHFLYER: ja to právě měl jako samozřejmost a hle, ona není
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SALVATOR: hezky, o tom jsem neslysel
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    87HIGHFLYER: Co vím, tak minimálně ve Frýdku a okolí, mám odtamtud ženu a říkala mi o tom.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    NEI: to je nekde zvykem?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    prosím o anketu, diky
    Šli jste jako prvňáci první den do školy s kornoutem dobrot?
    ano
    ne
    nevím/nedohledal jsem
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    BURKHAR: v principu plníš mezery, tim bych při pátrání začal.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NEI: Jak je to s pohlavím u Tetrisu?
    JELLYBEAN
    JELLYBEAN --- ---
    já si vždy, pokud je v nabídce, vyberu zvířátko
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hraju vzdy, pokud to hra umoznuje, za opacne pohlavi.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    87HIGHFLYER: Legislativa ukládá přimíchávat do celého ročního objemu benzínu i nafty určitý podíl biosložky.
    Není tedy třeba zákaz, ale prostá dobrovolnost přidávání... a jelikož biosložky nic nepřináší, pouze zvyšují cenu a miliardy Babišovi, nikdo by to nedělal...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    87HIGHFLYER: nemam dost informaci
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Podepsali byste petici za zákaz přidávání biosložek do paliv?

    78 hlasy od 78 respondentů

      MARI
      MARI --- ---
      ADMIX: Obyvatelé toho domu.
      ADMIX
      ADMIX --- ---
      MARI: Ciste ze zvedavosti, kdo jsou oni? :D Nepripada mi na tom nic divnyho, nevidim duvod proc by kdokoliv musel obhajovat volbu vchodovejch dveri pred kymkoliv mimo obyvatel toho domu :))
      MARI
      MARI --- ---
      ADMIX: Já tu anketu nedělala proto, abych se sama ujistila. Za svým bych si stála tak jako tak. Já jen chtěla ukázat jim, že nejsem divná, když mi to vadí. :D
      ADMIX
      ADMIX --- ---
      MARI: No to se te tu snazili presvedcit zbytecne, proskleny dvere samozrejme v poradku jsou a neni na nich nic abnormalniho.
      Ze to vetsine lidi pripada divny, pripadne je to pro ne zasah do soukromi je vec pochopitelna, ale prece pro vlastni bydleni nepotrebujes takovej razantni usudek v ankete na nyxu :))
      MARI
      MARI --- ---
      Tak my to nakonec pořešíme asi zrcadlovou nebo matnou fólií... Jde nám samozřejmě o světlo, ale pro mě představa celoskleněných dveří do baráku je dost děsivá. Narušení soukromí a pocitu bezpečí nebo tak něco. Být to jen náš barák, kde kolem vchodu nikdo jiný neprojde, tak mi to asi nevadí. Ale ti cizí lidi nám tam projdou aspoň jednou za den vždycky (ke tchýni, která bude bydlet pod náma a má vchod až za naším vchodem, budou chodit klienti, pracuje z domova).
      Každopádně děkuji za účast, jsem ráda, že tento názor nesdílím sama. :) Snažili se mě tu přesvědčit, že ty kompletně prosklené dveře s čirým sklem jsou v pořádku.
      AZA_
      AZA_ --- ---
      AZA_: No a nad tím něčím (na zápraží) je lampa, kterou si zevnitř rozsvítím, než tam dojdu. A to něco uvidím.
      Což teda nemusí bejt výhoda, ale kdyžtak tomu cthulhu neotevřu :)
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      AZA_: nojo, ale když večer půjdeš do zádveří, tak tam budou skleněné dveře a za nima tma a v té tmě vždycky může být ... něco.
      AZA_
      AZA_ --- ---
      MARI: Právě rekonstruujeme zádveří a vchodové dveře budou celoskleněné z čirého skla. Důvody: 1) Světlo v zádveří a v chodbě. Chem vidět ven.
      2) Náš domek je zastrčený za řadou domů, takže z ulice není pořádně vidět (býval to asi vejminek). Od naší branky a brány (ke které se dojde po soukromé - sousedově příjezdové cestě) dveřmi dovnitř vidět není, protože jsou k ní kolmo, jediný možný čelní pohled do dveří kryje garáž a vysoký plot sousedky. Prostě do těch dveří nevidí nikdo, kdo nepřijde až k nim.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam