• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    POZITRON: kapra jo,a le asi to nebyl vánoční pokrm, nevzpomínám si.
    POZITRON
    POZITRON --- ---

    Měli jste/máte/budete mít tyto Vánoce doma ve vaně živého kapra?

    113 hlasy od 113 respondentů

      POZITRON
      POZITRON --- ---
      ZUZKAOU: ptala jsem se na kapra :)
      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      POZITRON: kapra ne, ale usmrtila jsem jiné ryby.
      POZITRON
      POZITRON --- ---

      Usmrtili jste někdy vy osobně kapra za účelem přípravy vánočního pokrmu?

      111 hlasy od 111 respondentů

        POZITRON
        POZITRON --- ---
        [SERVER ERROR]
        ELIS
        ELIS --- ---

        Souhlasíte s vyklizením Autonomního sociálního centra Klinika na Žižkově?

        99 hlasy od 99 respondentů

          ELIS
          ELIS --- ---
          [SERVER ERROR]
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---

          Máte ve svém notebooku CD / DVD mechaniku?

          114 hlasy od 114 respondentů

            MINERWA
            MINERWA --- ---
            POZITRON: evidentně nejsem jediná, kdo nestačil přečíst "povolený počet hlasů na osobu"
            87HIGHFLYER
            87HIGHFLYER --- ---
            BURKHAR: a ona se urazila, že tomu nerozumí?
            BURKHAR
            BURKHAR --- ---
            Dvojku jsem měl za chlast na lyžáku a pak za absenci. Trojku za to, že jsem soudružce přeučené ruštinářce na angličtinářku řekl, že je "utter cunt".
            KOTENCE
            KOTENCE --- ---
            POZITRON: Nechala jsem si je vyrobit na zakazku ;-)
            Mela jsem obvodacku a ortopeda.
            POZITRON
            POZITRON --- ---
            KOTENCE: ja si je do rozebranyho notysku tiskla normalne doma na tiskarne. to jsi je nekde ukradla, nechala vyrobit, nebo kde jsi k nim prisla?
            ALESH
            ALESH --- ---
            HUZBA: stve me to, je mi pak blbe, ale bohuzel nepriberu ani gram :(
            KOTENCE
            KOTENCE --- ---
            POZITRON: Moje razitka mozna jeste nekde kolujou :-)
            Nekomu jsem je ve ctvrtaku pujcila a uz se mi nevratila...
            GRANTORINO
            GRANTORINO --- ---
            POZITRON: na SŠ postupne jsem to nasbiral za pozdni prichody... Vyresila jsem to tak, ze jsem pak uz vzdycky rovnou hodinu pockala v hospode a mam mi to nakonec omluvila jako celou hodinu a bylo hotovo :)
            Takze mne to donutilo hrozne na stredni chlastat, protoze v ty hospode nesnaseli, kdyz si tam.clovek dal jenom caj, takze jsem tam zatahla meho ruskeho spoluzaka a chlastali jsme pivo, a pakniz do skoly trwba ani nesli no.... Odmaturovala jsem na same, takze mne to asi tak moc nepoznamenalo :)))
            KOC256
            KOC256 --- ---
            THEMAKARESH:
            Je to úhel pohledu. Já si pěkně hleděl svého a těšil se jak odpoledne vypadnu na kolo s kámošema. Občas se z toho nějaká ta důtka vyklubala, ale tak nešel jsem do větších akcí a nevzpomínam si, že bych na základce potkal s debilem. A na střední z toho byla právě jedna důtka...
            THEMAKARESH
            THEMAKARESH --- ---
            BIGEM: Já měl dvojky pravidelně už od 7. třídy přes celou střední... Trojky až ve čtrvrťáku, kdy jsem přidal zátahy, ale ani tak mi to nebrání dodělávat si doktorát. Základky a střední jsou hrozně debilní školy s těmi rádoby autoritama, který nezbývá než poslat do prdele a oni tě za to pak odmění nějakým papírem se sníženou známkou z chování a jiných kravin, kterým si tak můžeš leda vytřít zadek.
            POZITRON
            POZITRON --- ---
            KOC256: ja jsem si delala razitka normalne ve fotoshopu, to bylo tak 2002/2003 a byla jsem tak drza, ze jsem mela na razitku treba jmeno meho kluka a pod tim gynekologie, fantazie opravdu nechybela. jenze jak tech absenci bylo tolik, prislo se na to.
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam