• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    KOC256: Místo "vs" by šlo použít i "=" :)) Myslím tedy ve slangové češtině.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAWLIS: Zajimave to je jako:
    - “dej mi kilo”
    vs
    - “dej mi 100k kc”

    :)
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    THEMAKARESH:
    Je to těžký - anketa s tímhle tématem …
    Chápu, že je to myšlený jako vtip. Třeba kdo nechodí vůbec ven, že jo – to je blbost :)
    Kdyby to mělo dávat nějaké relevantnější výsledky asi by to muselo být více rozepsané a rozčleněné do více postupných kroků s dotazy.
    Nebo by ty dotazy musely být propracovanější v návaznosti mezi sebou navzájem
    To prostě asi jakákoli taková minianketa bude hodně nepřesná. Takže žádný stres :)


    Sorry za nestručnost - Třeba příklad:

    Platím rád lidem, které chci potěšit kdykoli to jde. Těm, kteří mají málo peněz a dají najevo, že si to nemohou dovit jasně řeknu, že to zaplatím já předem. Tam kde je slečna připravená platit sama tak to nabídnu až po jídle. K tomu slouží nějaké vyhodnocení předešlé konverzace. Některé ženy to vyloženě irituje, když by si je měl muž kupovat. A některé jsou zase tak náročné, že chápou, že je slušnější když si radši kaviár zaplatěj sami.

    Když něco zaplatím nikdy za to nic nečekám. Ovšem když je holka hloupá a zlá a striktně si určuje kam půjdeme na jídlo a ještě třeba hnusně nesmyslně uráží a pronese: „Tak to snad zaplatíš NE ? Franta Vomáčka co ho znáš od Maruny by mě to zaplatil hned protože není žádnej loser“ tak to rozhodně není vizitka slušnosti a nejradši bych takový holce nechal zaplatit i moji útratu.
    Pokud platím jídlo tak očekávám od ženy nějaké slušné chování, ale když už slíbím, že to zaplatím tak to zaplatím i kdyby mě bodla při schůzce vidličkou do ruky.

    No a pokud to už před schůzkou se slečnou různě jiskří a navnaďuje mě různými přísliby či předešlá konverzace byla přímo erotická nebo dokonce rovnou na první schůzce pronese vážně, že by chtěla asi vztah. No pokud i já mám zájem tak očekávám taky třeba i nějaké ty projevy náklonnosti později. Když ale potom bez odůvodnění nepřijdou tak mám pocit, že dotyčná celou dobu předstírala zájem jenom, aby se nažrala a pak zdrhla bez sexu a bez vztahu. Takže někdy i po tom co všechno zaplatím očekávám tohle - obzvlášť pokud se to opakuje a stále sem navnazován a stále nevím jestli dotyčná jenom nelže, aby se nenajedla zdarma.
    Nejraději sem když to prostě všechno hezky přirozeně vyplyne bez nějakých nedorozumění.

    No sakra co si z tohodle teda vybrat ? Asi nic :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG: Nevím, co ti to teče z kohoutku, ale u nás je voda bez chuti...
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    IDLE: Přesně tak. To by člověk taky mohl zvolit možnost "Jiné (jaké?)" a napsat "voda".
    IDLE
    IDLE --- ---
    ELIS: Tak ona sůl jaksi není jen ochucovadlo, ale je životně důležitá, takže to tu anketu poněkud zkresluje.
    ELIS
    ELIS --- ---
    SALVATOR: Právě mě zajímalo, jestli všichni vyberou sůl. Ale zajímají mě i ty jiný volby.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ELIS: Tady někdo nezná Sůl nad zlato.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ELIS: i když vím, že jde o směs tak.... KARI !
    ELIS
    ELIS --- ---

    Pokud by na světě mělo zůstat jen jedno ochucovadlo (koření apod.), jaké byste si vybrali?

    106 hlasy od 106 respondentů

      NELLAS
      NELLAS --- ---
      KOC256: B, když už to musíš vědět :)
      KOC256
      KOC256 --- ---
      NEI:
      Jeden hlas na osobu:
      - mám doma psa
      - rád piju kafe ze sklenice
      - jsem nezaměstnaný

      VYber si :)
      THEMAKARESH
      THEMAKARESH --- ---
      NEI: To je teda hodně nedotažená anketa.
      PANDA_JE_MRTVA
      PANDA_JE_MRTVA --- ---
      a co třeba „pětka”?
      HAWLIS
      HAWLIS --- ---

      Když někdo prohlásí, že něco stojí "kilo", odpovídá to hodnotě:

      111 hlasy od 111 respondentů

        87HIGHFLYER
        87HIGHFLYER --- ---

        Když někdo prohlásí, že jede / letí "kilo", odpovídá to rychlosti:

        103 hlasy od 103 respondentů

          GRANTORINO
          GRANTORINO --- ---
          87HIGHFLYER: souhlasim s vyhozenim kytic, souhlasim i s pokutou a rada aktivistum na tu pokutu prispeju idealne na transparentni ucet, kde bude uvedeno moje jmeno :)
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---

          Souhlasíte s pokutou za vyhození věnců do koše (2000 kč za jednu kytici)

          97 hlasy od 97 respondentů

            MINERWA
            MINERWA --- ---
            POZITRON: Teplice
            JAMILLOS
            JAMILLOS --- ---
            Chjo. Ptám se samozřejmě... za kamaráda... ehm.
            Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam