• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    87HIGHFLYER: Sorry, ale jakej má taková anketa smysl, když neni poznat, jak kdo hlasoval?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Kdy jste se naposled pochcali do postele?

    102 hlasy od 102 respondentů

      MINERWA
      MINERWA --- ---
      HOWKING: to je teda pěkná blbost, "tenhle víkend jedu na hory" neznamená, že zrovna sedim v autobuse a existuje ještě předminulý víkend a předpředminulý víkend a předpředpředminulý víkend, pak je to minulej měsíc, neasi....a "tento" víkend, jak myslíš ty, je o víkendu
      KOC256
      KOC256 --- ---
      87HIGHFLYER:
      Asi bych upresnil, ze pokud uz nekdo nelita nebo neji maso, nemel by hlasovat. Peotoze jde o to vzdavani ne?

      Ae jinak DOBRA otazka! :D Hlasoval jsem hypoteticky pro vzdani se letadla, protoze bez masa je demence fungovat. Ale letadla by se mi taky nechtelo vzdavat, kdyz litam kazdy mesic nekam... :)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Pokud byste byli postaveni před volbu "přestat jíst maso" a "přestat létat letadlem", vybrali byste si:

      110 hlasy od 110 respondentů

        KOC256
        KOC256 --- ---
        THEMAKARESH:
        Pak jsi hlasoval naprosto správně :)
        THEMAKARESH
        THEMAKARESH --- ---
        KOC256: Vůbec nevím o co jde a jsem línej to hledat.
        DEB
        DEB --- ---
        KOC256: vyuzivame jako firemni ucet, ano stalo se mi ze moje karta byla compromised, ale nebojim se ponevadz to nejsou moje peníze
        KOC256
        KOC256 --- ---

        Bojím se REVOLUTu?

        75 hlasy od 75 respondentů

          HOWKING
          HOWKING --- ---
          87HIGHFLYER: Jo, to nezpochybňuji. Ale minulý a příští je neurčité. Následující a předešlý by bylo jasnější. Nicméně pokud příjmu tvrzení že "toto" znamená časově v "tomto" (právě probíhajícím) týdnu, tak co země, kde je půlka víkendu v jednom týdnu a půlka v druhém? :)
          87HIGHFLYER
          87HIGHFLYER --- ---

          Používáte Revolut?

          100 hlasy od 100 respondentů

            HOWKING
            HOWKING --- ---
            PANDA_JE_MRTVA: A nebo bych tohle ve středu vůbec nemohl říct. Stejně jako o tom pátku.
            PANDA_JE_MRTVA
            PANDA_JE_MRTVA --- ---
            HOWKING: To by podle tohoto HOWKING dnes muselo být úterý.
            87HIGHFLYER
            87HIGHFLYER --- ---
            HOWKING: až na to, že tu větu od pandy každej chápe a je naprosto běžná a ta tvoje nedává absolutně žádnej smysl a nikdo takhle nemluví. ¯\_(ツ)_/¯
            HOWKING
            HOWKING --- ---
            PANDA_JE_MRTVA: Toto úterý jsem o této anketě ještě nevěděl. (obojí je jak vidíš špatně)
            PANDA_JE_MRTVA
            PANDA_JE_MRTVA --- ---
            HOWKING: v pátek chodim do hospody. tenhle pátek ale nejdu. dneska je středa.
            HANNA
            HANNA --- ---
            HOWKING: Nejspíš nerozumí tomu, že v anketě hlasovalo dosud 32 lidí, ale jen ty máš pocit, že ostatní zajímá tvůj pohled na věc, na kterou má každý z nás pohled trochu jiný.
            HOWKING
            HOWKING --- ---
            SKYRAY: Čemu nerozumíš? Pokud jsi v čase mimo víkend, tak existuje jen minulý a příští víkend. Tento víkend můžeš říci jen o víkendu.
            SKYRAY
            SKYRAY --- ---
            HOWKING: Dej si pauzu s tim hulenim.
            HOWKING
            HOWKING --- ---
            SALVATOR: Podle mě "tento" víkend je ten co právě probíhá.
            SALVATOR
            SALVATOR --- ---

            Je pondělí, 1.6.2020. "Příští víkend" je

            89 hlasy od 88 respondentů

              Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam