• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALVATOR: tak ja jsem treba nekoupila zasoby kvuli koronaviru, ale dcera mi dnes rekla, ze jedna spoluzacka uz se kvuli tomu odhlasila z lyzaku a muze se stat, ze v pondeli na lyzak do Rakouska nepojedou, to beru, jakoze zrusenej lyzak na posledni chvili by se me asi dotknul dost :(
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: To neni snobismus, to je nechuť pomáhat jim od zbytečnejch zásob, pořízenejch v záchvatu dementní, médiama napumpovaný paniky ;)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: V neporušeném obalu za zlomek ceny? Snobe :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Tak to doufám, že za a), protože bazarový špagety z principu tak nějak nechci :)))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: To mezitím doplní, případně to preppeři začnou levně odprodávat, až zjistí, že nakoupili příliš mnoho :)))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Zajímavej nepoměr. Očekával bych, že bude zhruba stejný množství lidí, který nenakoupili zásoby a těch, který očekávaj, že se jich situace možná dotkne. Já totiž úplně vidim, jak nám, kdo sme si speciální zásoby nedělali, dojdou ty běžný a pak budem mít smolíka, protože budou kšefty vykoupený prepperama :D
    ELIS
    ELIS --- ---

    Dotkla se vás osobně nějak situace ohledně současné epidemie? (Zrušená cesta, nemohli jste si něco koupit, protože to lidi vykoupili, dopad na vaši práci...)

    115 hlasy od 115 respondentů

      ELIS
      ELIS --- ---
      87HIGHFLYER: Ne, já mám karton mlíka a čtyři krabice Granka doma normálně:)
      87HIGHFLYER
      87HIGHFLYER --- ---

      Nakoupili jste zásoby kvůli coronaviru?

      118 hlasy od 118 respondentů

        PATISLAV
        PATISLAV --- ---
        NAVARA: představa, že by v Česku karanténa byla tak účinná, že by sis nemohl dojít do lesa pro vodu, mě upřímně rozesmála. Zrovna včera proběhl médií článek, že z české armády už zbylo jen torzo.
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        NAVARA: Studna by byla fajn, no.
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        BURKHAR: studna na zahradě by tě zachránila, někde v lese ne (karanténa / stanné právo)
        BURKHAR
        BURKHAR --- ---
        NAVARA: Mám kamna a plynovou bombu, takže ze zásob, co mám, bych udělal 5 litrů bramboračky a 3 kg těstovin s pomodoro majdou a goudou. To by na pár dní stačilo (týden už ne). Pitnou vodu si nosim, takže se mě vlastně vůbec netýká jestli něco jede, nebo nejede.
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        NAVARA: tak vidis, zes to zvladl. hodnej. stejne jako elektrarny
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        Zvolil jsem si za "něco" tenhle stream https://denikn.cz/tag/koronavirus/ :)
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        VON_GILOTINE: Kdybys napsal "plynárny / vodárny / čističky jsou plně robotizované a lidi jsou tam jen na okrasu - tu je to popsané" tak se na to podívám, ale "něco si přečti" není argument, natož hodný pozornosti koholi (ani mne).
        VON_GILOTINE
        VON_GILOTINE --- ---
        NAVARA: proc by mela přestat? si nacti neco o tom jak to je posefene
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        [SERVER ERROR]
        NAVARA
        NAVARA --- ---
        ELIS: Schází políčko pro zadání adresy :p

        ELIS: Jakmile onemocní dostatečný počet lidí, přestane jít elektřina a s ní i voda a plyn (rozvody potřebují elektřinu), tj. nepočítal bych to tam
        JAMILLOS
        JAMILLOS --- ---
        LOOKASH: Zvlášť když máš psa... :D
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam