• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALESHANKETY nyx :: pripominky uzivatelu
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    HARDCABB: Rakovinu.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    HARDCABB: chodit v mých mokasínách ....
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HARDCABB: Když pominu, že asi nemám nic jako nejhoršího nepřítele, tak i kdybych měl, nepřál bych mu asi nic negativního. Možná by to zasloužilo i vlastní odpověď. Deus ex machina v podobě nenadálý nehody nebo nemoci nebo čehokoliv totiž neni konstruktivní řešení čehokoliv. Tak nevim, proč bych něco špatnýho měl vůbec někomu přát.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    HARDCABB: Návštěvu Brna, Ostravy nebo Bruntálu.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---

    Existuje neco, co byste opravdu neprali ani svymu nejhorsimu nepriteli (pripadne nikomu globalne)?

    58 hlasy od 58 respondentů

      LODBROG
      LODBROG --- ---
      MAR_TINA: Slunečnicových semínek neloupaných..?
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MATHES: Z praku ano. A sedmička matka je sedmička matka.
      MATHES
      MATHES --- ---
      BURKHAR: takže střílet teda umíš?
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MAR_TINA: Vzhledem k tomu, kolik debilních koček mi tu pobíhá, by moje menu bylo brambory a pečená kočka na cibuli. Střílet umím. A dokonce se nebojím ani lidí, protože střílet umím.
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      BURKHAR: ale jedli bysme válečné příděly v podivných kombinacích. Třeba zítra menu pro 4 osoby: kdoulovy sýr, dvě hrstě slunečnicových semínek neloupaných, pečený holub (zdravíme souseda), kadeřávek a láhev vína.
      Ostatně láhev vína by byla denně.
      DA_NIELA
      DA_NIELA --- ---
      Potravinový banky puknou ve švech a jejich klienti si přešijou knoflík na kaťatech... Stačí to vzít za správnej konec.
      BURKHAR
      BURKHAR --- ---
      MAR_TINA: Mám to stejně. Akorát loni jsem se na Chaloupku přestěhoval až v červnu a celé léto a podzim zabrala akce dedžunglizace, tři roky se o to nikdo nestaral. Letos už doufám nebudu muset chodit na Zelňák kupovat nic kromě sazenic a semen.
      MAR_TINA
      MAR_TINA --- ---
      Nejsme hromadiči, ale minizemědělci. Než dojdou zásoby, začnou další růst. A osivo je už nakoupeno.
      GRANTORINO
      GRANTORINO --- ---
      SALVATOR: tak ja jsem treba nekoupila zasoby kvuli koronaviru, ale dcera mi dnes rekla, ze jedna spoluzacka uz se kvuli tomu odhlasila z lyzaku a muze se stat, ze v pondeli na lyzak do Rakouska nepojedou, to beru, jakoze zrusenej lyzak na posledni chvili by se me asi dotknul dost :(
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      NELLAS: To neni snobismus, to je nechuť pomáhat jim od zbytečnejch zásob, pořízenejch v záchvatu dementní, médiama napumpovaný paniky ;)
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      SALVATOR: V neporušeném obalu za zlomek ceny? Snobe :))
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      NELLAS: Tak to doufám, že za a), protože bazarový špagety z principu tak nějak nechci :)))
      NELLAS
      NELLAS --- ---
      SALVATOR: To mezitím doplní, případně to preppeři začnou levně odprodávat, až zjistí, že nakoupili příliš mnoho :)))
      SALVATOR
      SALVATOR --- ---
      Zajímavej nepoměr. Očekával bych, že bude zhruba stejný množství lidí, který nenakoupili zásoby a těch, který očekávaj, že se jich situace možná dotkne. Já totiž úplně vidim, jak nám, kdo sme si speciální zásoby nedělali, dojdou ty běžný a pak budem mít smolíka, protože budou kšefty vykoupený prepperama :D
      ELIS
      ELIS --- ---

      Dotkla se vás osobně nějak situace ohledně současné epidemie? (Zrušená cesta, nemohli jste si něco koupit, protože to lidi vykoupili, dopad na vaši práci...)

      115 hlasy od 115 respondentů

        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam